top of page

Jazzový večer:
Duo Ladislav Muroň a Tomáš Vrtek


Příjemný, zábavný a famózní jazzový koncert, při kterém se zaposloucháte do známých i méně známých melodií v podání fantastického dua umělců Ladislava Muroně a Tomáše Vrtka. Zažijete odpočinkový, klidný a pohodový večer v nádherných prostorech Hudebního klubu KALIMETA.

Pátek 20.09.2024 od 19:00

DSC_3627.jpg

O muzikantech

 

Duo Ladislav Muroň (příčné flétny) a Tomáš Vrtek (klavír) tvoří dva nadaní a kreativní muzikanti, kteří spolu hrají již několik let. Zpočátku se zaměřovali na interpretaci klasických jazzových standardů, nicméně postupně se přiklánějí k náročnějším a méně známým kusům, včetně vlastních kompozic. Své místo v jejich repertoáru zaujímají také jazzové aranže známých popových hitů. 

Toto duo jste mohli slyšet na různých vernisážích a společenských akcích, ale i na samostatných koncertech v různých jazzových klubech.

 


O koncertu

 

Jazzový večer s Ladislavem Muroněm a Tomášem Vrtkem to je jazzový koktejl namíchaný přímo pro Vás. Je synonymem výjimečného hudebního zážitku, který Vás nechá na chvíli zapomenout na všední dny a naplno si užít magického večera s těmito skvělými jazzmany a jejich hudbou.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

• Příjezd na místo je možný v pátek 20. září 2024 od 17:00 hodin, kdy bude otevřen hlavní sál.

• Parkování je možné zdarma přímo u centra KALIMETA.

• Představení začíná v 19:00 hodin.

• V sále je možné zakoupit občerstvení a nápoje.

CO SI VZÍT S SEBOU

• dobrou náladu

bottom of page