Edita_Santiago_1.jpg

seminář | osobní rozvoj

AKÁŠICKÉ VHLEDY - V PROPOJENÍ KVĚTU ŽIVOTA

Edita Lemiana Santiago

Všichni toužíme prožít Nebe na Zemi, ale málokdo ví, co to vlastně znamená. Pro ty z vás, kteří se již rozhodli pro změnu a cítí toto odhodlání i odvahu potkat sami sebe, kteří chápou že pouze bezpodmínečnost ve všem je tou jedinou cestou, pro ty přináším potřebnou Energii a Informace.

PÁ  22. 03. 2019 17:00  -  NE  24. 03. 2019 14:00 | 5 900 

PROGRAM SEMINÁŘE

Setkání s Akášickým zdrojem v mnoha podobách. Propojení z éterických rovin přináší tento jedinečný víkend, kde oslovené ženy a muži budou sdílet své vnitřní dary a poselství Akášického zdroje skrze pohledy vesmírných zákonů. Přijďte se rozpomenout na rovnováhu mužského a ženského principu skrze časoprostorový pohled zákona příčiny a následku. Každý z přednášejících přináší důležité poselství z Akášického zdroje.

 

Setkání s Lemianou Santiago, Mojmírem Čalkovským, Marcelou Němcovou, Ramonou Siringlen, Akuirou, Danai Colledge, Margot Anthea Gabrielle a Diamantheou.

Pátek 22.3.

Registrace od 17:00-18:00 h
Večeře od 18:00-19:00 h
Večerní program od 19:30 - oficiální začátek otevřen živým channelingem zprostředkovaný Lemianou Santiago na téma „VZTAHY NOVÉHO PARADIGMA“.

Poté položení krystalické mřížky do prostoru Kalimety Diamantheou.

Sobota 23.3.

Snídaně od 8:00 h

Od 9:00 h

Marcela Němcová - aktuálně přijaté téma z Akášického zdroje (45min)
PROSTOR PRO DISKUSI A SDÍLENÍ VŠECH
Akuira - aktuálně přijaté téma z Akášického zdroje (45min)

Oběd od 12:30-14:00 h

Od 14:00 h

Danai Colledge - akuálně přijaté téma z Akášického zdroje (45min)

Margot Anthea Gabrielle - aktuálně přijaté téma z Akášického zdroje (45min)

Večeře od 17:00 h

Od 19:30 h

Mojmír Čalkovský - prezentace - mužský pohled na VZTAHY NOVÉHO PARADIGMA (cca 2 h)

 

Neděle 24.3.

Snídaně od 8:00 h

Od 9:00 h

Mojmír Čalkovský – prezentace - SEMENO ŽIVOTA PROPOJUJÍCÍ SE DO KVĚTU ŽIVOTA v posvátné geometrii a projevení květu života ve vztazích nového paradigmatu. Souvislosti pro mezilidské vztahy v NOVÉM PARADIGMA (cca 1 h)

od 10:30 h AKTIVACE KVĚTU ŽIVOTA na terase Kalimety v základním sestavení 7 žen tvořících esenciální kódy semene života a společně se všemi účastníky tohoto setkání.

Oběd po 12 h a ukončení setkání

 

V PRŮBĚHU CELÉHO SETKÁNÍ JE MOŽNOST OTEVŘENÉ DISKUZE NA URČITÁ TÉMATA VŽDY PO SDÍLENÍ KAŽDÉHO PŘEDNÁŠEJÍCÍHO. OTEVŘETE SE VOLÁNÍ POSELSTVÍ AKÁŠICKÉHO ZDROJE A PŘIJĎTE SE PROPOJIT DO MOCNÉ SÍLY ŽENSKÉHO A MUŽSKÉHO PRINCIPU „V PROPOJENÍ KVĚTU ŽIVOTA“.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SEMINÁŘI

Kurz se koná v unikátní kruhové stavbě hotelu a hudební restaurace KALIMETA - centra vzdělávání a relaxace. V úžasném akusticky vytlumeném prostoru Vás čeká mnoho hodin maximální relaxace a také mnoho praktických zkušeností, které si vyzkoušíte. Objednávejte tedy zavčas kurz včetně ubytování a stravování, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou ze zdravých a kvalitních surovin.

Cena kurzu: 5 900 Kč

 

Těšíme se na Vás. Vaše KALIMETA

Lektorka - Edita Lemiana Santiago

Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se věnovala i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most, což ji otevřelo velký vhled do silových polí a vortexů planety. Současně je vedena kombinovat individuální čtení s jedinečnými cestami na silová místa Yucatánu a Havajských ostrovů.

Po čtrnáctiletém období propojování více světů a absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu (čtení z energetického pole) posledních 6 let intenzivně zabývá čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa v jazyku španělském, anglickém a českém. Později byla Střážci Akáši vedena k přípravě a manifestaci kurzů a seminářů. Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy) a naučit účastníky jejich kurzů ten nejjednodušší a nejpřirozenější způsob jak vstoupit a číst v akášických záznamech. Pro ty, kteří však čelí nejistotě, nedůvěře a pochybám poskytuje vedení na jejich cestě k sebe sama.

 

Přihlašujte se prosím přes stránky Edity Lemiany Santiago

ZDE

KALIMETA

HOTEL KALIMETA

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.