Zdenek Vanicek picture_edited.jpg

kurz| angličtina pro věčné začátečníky | učení pravou hemisférou

ANGLIČTINA PRAVOU HEMISFÉROU PRO VĚČNÉ ZAČÁTEČNÍKY

Zdeněk Vaníček

Učení pravou hemisférou je "učení bez učení". Úžasný člověk a lektor Zdeněk Vaníček vyučuje tuto techniku již od roku 2017 a pomáhá s ní lidem odblokovat staré bloky, které jsme si často přinesli ze školní výuky cizích jazyků. Proto je mnoho z nás "věčný začátečník" a spoustu let nejsme schopni tuto hranici překonat. Nejenom že je Zdeněk schopen tyto bloky během velmi krátké doby najít, ale především pomáhá je odstranit. Předá vám skvělou techniku, díky které jste schopni se cizí jazyk velmi rychle naučit a používat v praxi.

PÁ 12. 6. 2020 16:00 - NE 14. 6. 2020 17:00 | 5 555 Kč

Angličtina pro věčné začátečníky - přirozeně, s radostí,

v podporujícím kvantovém poli

Účastníci kurzu získávají přístup k vysoce efektivnímu systému, který zaručuje výsledky a přitom nevyžaduje standardní způsob učení. Studenti, kteří celý systém pochopí, se z učení radují a mohou dokonce odcházet z hodin nabití energií místo
únavy, kterou znají z předešlých zkušeností s učením. Navíc mají nástroje, jak se dále v angličtině zlepšovat.

Na naše kurzy stačí prostě přijít. Cestu, po které můžete úspěšně jít, vám ukážeme a naučíme vás po ní jít.

Kurz je určen pro studenty ve věku 25 až 70 let, kteří jsou začátečníci nebo věční začátečníci. Je vhodný pro ty, kteří nemají talent na jazyky, nebaví je učit se slovíčka, nebaví je učit se gramatiku a mají silnou motivaci se angličtinu naučit.


Kurz obsahuje základní materiály ke studiu a metodu učení. Cílem kurzu je naučit vás metodu učení pomocí pravé hemisféry, abyste mohli dále postupovat sami.

TECK4_DSC05622_1.jpg

Organizační informace

Kurz je konán v unikátní kruhové stavbě centra vzdělávání a relaxace KALIMETA. Uvedená cena zahrnuje kurz, ubytování a stravování (plná veganská penze včetně celodenního pitného režimu). Objednávejte kurz včetně ubytování a stravy, která je pro Vás připravována s pokorou a láskou ze zdravých a kvalitních surovin.

Cena: 5 555 Kč

Lektor - Zdeněk Vaníček

Lektor anglického jazyka s patnáctiletou praxí. Zakladatel jazykové školy. Držitel certifikátu CPE – Cambridge Certificate of Proficiency in English. Absolvent kurzu Učení a paměť pravou hemisférou u Mgr. Petra Vladyky. Autor adaptovaných knih pro studenty anglického jazyka. Mentor v oblasti výuky cizích jazyků.

 

KALIMETA

Hotel Kalimeta pokoj-min.jpg

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.