Kulturní program v centru KALIMETA

Vážení posluchači, 

kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA je vybavena špičkovou zvukovou, světelnou a projekční technikou. Celý sál je akusticky dokonale upraven. Zvuk je naprosto jedinečný. Vyberte si prosím kterékoli vystoupení z našeho kulturního programu a neváhejte si včas zakoupit vstupenky. 

Doporučujeme Vám navštívit nás alespoň hodinu před začátkem akce, aby jste si stihli objednat a sníst Vaše jídlo a následně si nerušeně vychutnat koncert či divadlo. Většina představení má přestávky, ve kterých lze objednávat také, stejně jako po představení.

Přijďte si udělat radost dobrou muzikou, jídlem a pitím.

Těší se na Vás. Vaše KALIMETA.

Minulé akce hudební restaurace KALIMETA roku 2017

NOVOROČNÍ KONCERT VÍDEŇSKÝ FILHARMONIKŮ ZE ZLATÉHO SÁLU HUDEBNÍHO SPOLKU MUSIKVEREIN Z VÍDNĚ

NE 01.01.2017 11:00

koncert video projekce | klasická hudba Strauss

Vídeňští filharmonici hrají každoročně svůj novoroční koncert ve Zlatém sále Hudebního spolku Musikverein. Přihlížet může celý svět a slavit tak společně první den Nového roku. Tento asi nejznámější světový koncert je přenášen televizí pro milióny posluchačů do více než 90 zemí. 

Fascinující Straussovy melodie

Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků v sobě spojuje to nejlepší z nejlepšího: O dobrý start do ještě mladého roku se postará radostný a strhující, částečně také rozjímavý hudební program, s kompozicemi Straussovy dynastie a jejich současníků. Zazní ta pravá vídeňská hudba, jaká kdy byla napsána, od valčíku až po polku, a to v umělecky hodnotné interpretaci.

 

Zveme Vás na Novoroční koncert do hudební restaurace KALIMETA

Přijďte si užít vstup do nového roku 2017 opravdu ojediněle. Vychutnejte si přímý přenos koncertu z Vídně na velkoplošnou projekci v sále hotelu KALIMETA. Sál je vybaven špičkovou profesionální zvukovou aparaturou, hudební přednes bude tedy opravdu fascinující. Těšíme se na Vás. Vaše KALIMETA

Rezervace stolů v hudební restauraci KALIMETA na projekci přímého přenosu Novorčního koncertu Vídeňský filharmoniků příjmáme pomocí kontaktů zde. Děkujeme  a těšíme se na Vás.