Ivo_Kahanek.jpg

koncert | Ivo Kahánek | 

IVO KAHÁNEK a hosté

Koncert klavírního virtuóza

Nejvýznamnější pianista současnosti, klavírní virtuóz pan Ivo Kahánek, přednese díla Ludwiga van Beethovena, Fryderyka Chopina, Ference Liszta, Jaroslava Ježka a Antonína Dvořáka na unikátní klavírní křídlo Steinway & Sons ✺ Sunburst Collection. Komponovaným večerem provází pan Milan Noha.

SO  15. 09. 2018 19:00 | Vstupné dobrovolné

 

KALIMETA & STEINWAY uvádí koncert

IVO KAHÁNKA a jeho hostů

Unikátní večerní koncert, v rámci kterého zahraje světoznámý pianista, pan Ivo Kahánek části z díla světově proslulých autorů jako např. Ludwiga van Beethovena, Fryderyka Chopina, Ference Liszta, Jaroslava Ježka či Antonína Dvořáka.

 

Jedná se o první ze série hudebních pořadů. Těmito komponovanými hudebními večery nejrůznějších žánrů a interpretů (českých i zahraničních) s povídáním o muzice nás budou provázet významní moderátoři. Pořady budou věnovány jazzu, soulu, gospelu, folk-rocku, world music a dalším často méně tradičním směrům. Koncertní piáno Steinway & Sons Sunburst Collection bude doprovázet jednotlivce, kapely, orchestry, sbory a jiná netradiční hudební tělesa a seskupení.

Vychutnáme si krásnou hudbu, zdravé jídlo a výborné pití • prosíme o včasný příchod - začínáme přesně • vstupné dobrovolné • nutná rezervace předem

Sunburst01.jpg

Ivo Kahánek

Jako interpret nevšední emocionální síly a hloubky si Ivo Kahánek získal pověst jednoho z nejpůsobivějších umělců své generace a je mnohými považován za nejlepšího současného českého pianistu. Svůj dar okamžitě navázat citovou vazbu s publikem dokáže náležitě zužitkovat ve skladbách od baroka po modernu, s těžištěm v romantickém repertoáru. V cizině je rovněž pokládán za specialistu na interpretaci české hudby.

KALIMETA

Hotel Kalimeta pokoj-min.jpg

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.