Jan_Rychlik.jpg

seminář | osobní rozvoj

OSVOBOZENÍ OD TYRANIE MYSLI

Jan Rychlík

Jsme bytosti čisté a vznešené, ale oddělené, proto nedokážeme vnímat celistvě. Stále jen myslíme. Jsme odtrženi od života. Jsme uvězněni v mysli, ale mysl říká, že jsme svobodni. Je to hluboká lež. Všichni máme svůj příběh, který stále žijeme.

Příběh je minulost. Naše vize je budoucnost. Přítomnost se topí v prožívání minulosti a v očekávání budoucnosti. Vše se odehrává v mysli. A tak jsme polapeni, uvězněni v konceptech mysli.

PÁ  11. 10. 2019 17:00  -  NE  13. 10. 2019 17:00 | 6 900

POPIS SEMINÁŘE

Mysl je nástroj, ale kdo jej pak vede? Vede mysl tebe, nebo ty ji? Pokud mysl vedeš ty, jsi Tvůrcem. Tvůrcem, jenž je schopen tvořit vesmír. Pokud ona tebe, jsi oběť. Oběť, která doufá a má naději. Co jsi? Jsi Tvůrce nebo oběť? Jsi v síle lásky, nebo jsi nemocen představou o sobě? Očekáváš nebo dáváš?

Vztahy, zdraví, rodičovství, zaměstnání, peníze, úspěch, spiritualita - to vše je s životem propojeno. Zkusme tedy ŽIVOTU porozumět v tom dobrém a krásném, ve všem, co nabízí… prostě v tom, co představuje. V tom, jak jej chápeme. Otázkou je, jak jej chápeme. Jak získat zdraví, kvalitní vztahy a radost? Pokusme se pochopit, jaké jsou limity našich představ a naše schopnosti je uskutečňovat, a jakou úlohu v tom všem hraje to větší, co nazýváme Život / Vesmír či Bůh.

Co nás čeká? Skrze osobní i skupinové konstelace a konstelační cvičení se budeme učit Naslouchání. Léčit se, meditovat, konstelovat. Stanete se Tvůrcem vlastních snů. Objevíte a rozpustíte překážky podvědomých sil. Ocitnete se v jiných stavech vědomí, budeme vnímat co je Život, Bůh a objevovat v tom všem sami sebe. Budete tančit mezi hvězdami (Hvězdnými esencemi) a budete vnímat. Půjdete do Pravdy a ta vás pomůže vyléčit.

Co vám mohu nabídnout? To nejlepší, na co jsem zatím přišel a kam jsem došel. Nezdá se mi to složité. A taky není. Jen to chce pozornost a hlavně pevný a silný záměr. Záměr, který rozpouští naše nevědomé zdi.  Jak zní?

Já jsem.

Přijď, zažiješ a pochopíš.

Lektor - Jan Rychlík (Ananta Shuruthi)

www.janrychlik.cz

Mentor a kouč osobního rozvoje, Reiki mistr, učitel Jednoty a průvodce konstelací a meditací. V roce  2007 založil a je také učitelem ŠKOLY OSOBNÍ TRANSFORMACE u nás a na Slovensku. Postupně vyvinul a uvedl ve známost metodu Aktivní konstelace©, Energetické konstelace – Léčení Přítomností© a Energetické přenosy©. Konstelace k intenzivnímu vnitřnímu posunu, uzdravení, iniciaci, vhledům a pro porozumění. Je autorem energetického systému práce s  kolektivním podvědomím Hvězdné esence©. Pracuje s energií hvězd, záměrů a života.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SEMINÁŘI

Kurz je konán v unikátní kruhové stavbě hotelu a hudební restaurace KALIMETA - centrum vzdělávání a relaxace. V úžasném akusticky vytlumeném prostoru Vás čeká mnoho hodin maximální relaxace a také mnoho praktických zkušeností, které si vyzkoušíte. Objednávejte tedy zavčas kurz včetně ubytování a stravování, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou ze zdravých a kvalitních surovin.

Cena kurzu: 6 900 Kč

V ceně je zahrnuto ubytování a stravování (plná veganská penze včetně celodenního pitného režimu).

Těšíme se na Vás. Vaše KALIMETA

 

Přihlašujte se prosím u Len Böhmové

na vida99@seznam.cz nebo 608 469 100

KALIMETA

HOTEL KALIMETA

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.