Lina_Leimontiene.png

seminář | osobní rozvoj

INTENZIVNÍ SETKÁNÍ SE SEBOU SAMÝMI

Lina Leimontiene (Litva)

Litevská lektorka Lina Leimontiene vás provede dvoudenním Shaktipatem a meditačním seminářem. Díky Kundalini Shakti může člověk dosáhnout míru a mentální kontroly, začít více tvořit, prožít vnitřní radost a s vnitřní vyrovnaností zvládat nepříznivé situace.

SO  13. 07. 2019 10:00  -  NE  14. 07. 2019 20:00 | 3 300 

POPIS SEMINÁŘE

Osvícení je konečný a nejžádanější stav, kterého můžeme dosáhnout. Probuzená Kundalini vás k tomuto stavu zavede. Shaktipat je posvátná, jednoduchá a rychlá metoda probuzení Kundalini. Probuzení Kundalini má očistný efekt na celé tělo a duši. A nakonec vede k poznání absolutní pravdy a Sebe Sama.

V této metodě se učitel (který je osvícený a povolaný předávat Shaktipat a jehož Kundalini je probuzená) dotkne palci vašeho třetího oka a tak přenese energii božské Matky / Shakti, která proudí skrz jeho palce/ruce.

Na pokročilejších úrovních Kundalini člověk můze dosáhnout míru a mentalní kontroly, může se stát více kreativním, může vyvinout hluboké porozumění přírody a prožít vnitřní radost.

Lektorka - Lina Leimontiene

 

Několik let jsem hledala odpověď na otázku, kdo/co jsem? A jestli je možné dojít k osvobození od veškerého utrpení, a být zbavena všech vnitřních omezení? Odpovědi postupně začaly přicházet poté, co jsem dostala Shaktipat od osvíceného Shakti učitele. Po několika letech, díky božskému milosrdenství, se v mém vědomí stala konečná změna, která vedla k opravdovému osvobození – uvědomění si sebe sama, nebo-li osvícení. Dalo mi to posvátný dar předávat Shakti ostatním a vyřešit každodenní emocionální výzvy ostatních lidí.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SEMINÁŘI

Kurz je konán v unikátní kruhové stavbě hotelu a hudební restaurace KALIMETA - centrum vzdělávání a relaxace. V úžasném akusticky vytlumeném prostoru Vás čeká mnoho hodin maximální relaxace a také mnoho praktických zkušeností, které si vyzkoušíte. Objednávejte tedy zavčas kurz včetně ubytování a stravování, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou ze zdravých a kvalitních surovin.

Cena kurzu: 3 300 Kč

V ceně je zahrnuto ubytování a stravování (plná veganská penze včetně celodenního pitného režimu).

Těšíme se na Vás. Vaše KALIMETA

 

Přihlašujte se prosím u Katky Orsákové

na voima@seznam.cz

KALIMETA

HOTEL KALIMETA

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.