Edita_Santiago_1.jpg

seminář | osobní rozvoj

ROZPOMEŇ SE!

Edita Lemiana Santiago a hosté:  Asha, Antonín Valenta

Živé vhledy LEMIANY A ASHY vás mohou podpořit maximálně v rozpomenutí se na multidimenzionální bytí, které se nyní velmi aktivuje ve vědomí mnoha bytostí. Společně skrze živé vhledy, skrze posvátný zvuk, skrze léčivý chrám KALIMETA se propojíme s esenciální geometrií v nás, s našimi živly a rozproudíme celé naše bytí do přijímání poselství pro naše každodenní vedení.

SO 17. 08. 2019 10:00  -  NE 18. 08. 2019 13:00 | 5 500 

  • Facebook Kalimeta

PROGRAM SEMINÁŘE

  • Živý akášický vhled „PROPOJENÍ S AKÁŠICKÝM ZDROJEM A S RODINOU DUŠE“

  • Prezentace a živý akášický vhled „AKTIVACE SVĚTELNÉHO TĚLA MERKABY A SLADĚNÍ MUŽSKÉHO A ŽENSKÉHO HVĚZDOSTĚNU“

  • Živý akášický vhled „PŘIJETÍ ŽENSKÉ PODSTATY JAKO HLAVNÍHO RECEPTORU PRO PŘIJÍMÁNÍ Z INFORMAČNÍHO POLE

  • Živý akášický vhled „SRDCE JAKO BRÁNA DO NAŠEHO MULTIDIMENZIONÁLNÍHO JÁ“

  • Tanec pěti živlů

  • Harmonizace s kosmickým zvukem sundrumu

 

 

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SEMINÁŘI

Kurz se koná v unikátní kruhové stavbě hotelu a hudební restaurace KALIMETA - centra vzdělávání a relaxace. V úžasném akusticky vytlumeném prostoru Vás čeká mnoho hodin maximální relaxace a také mnoho praktických zkušeností, které si vyzkoušíte. Objednávejte tedy včas kurz včetně ubytování a stravování, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou ze zdravých a kvalitních surovin.

Cena kurzu: 5 500 Kč

 

Těšíme se na Vás. Vaše KALIMETA

Lektorka - Edita Lemiana Santiago

Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se věnovala i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most, což ji otevřelo velký vhled do silových polí a vortexů planety. Současně je vedena kombinovat individuální čtení s jedinečnými cestami na silová místa Yucatánu a Havajských ostrovů.

Po čtrnáctiletém období propojování více světů a absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu (čtení z energetického pole) posledních 6 let intenzivně zabývá čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa v jazyku španělském, anglickém a českém. Později byla Strážci Akáši vedena k přípravě a manifestaci kurzů a seminářů. Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy) a naučit účastníky jejich kurzů ten nejjednodušší a nejpřirozenější způsob jak vstoupit a číst v akášických záznamech. Pro ty, kteří však čelí nejistotě, nedůvěře a pochybám poskytuje vedení na jejich cestě k sebe sama.

 

Přihlašujte se prosím přes stránky Edity Lemiany Santiago

ZDE

KALIMETA

Hotel Kalimeta pokoj-min.jpg

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

kalimeta 0505.jpg

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.