Maok_2019_v02.png

noční koncert | Maok & Mitsch Kohn

MAOK & MITSCH KOHN

Hudba k hlubokému relaxu, uvolnění a spánku

Hudba dokáže zázraky ... dokáže v nás otevřít změněné stavy vědomí … odemknout hluboké a skryté vnitřní krajiny, může nás přivést do prostoru blaženosti, přijetí, odpuštění a lásky ... může nás klidně rozložit na molekuly, zaplnit nimi celý Vesmír a pak znovu složit ... stačí se uvolnit, vypnout kontrolu a s důvěrou se jí předat ... hudba je mocná čarodějka … věřím, že může změnit svět ... a věřím, že v té víře nejsem sám ... zvu vás k hlubokému ponoru do tajemných světů ve svém nitru ... Maok

PÁ 22. 11. 2019 18:00 | Vstupné 1170 Kč

Pozvánka ke stažení

 

KALIMETA & STEINWAY uvádí koncert

MAOKA a jeho hosta MITSCHE KOHNA

Čeká nás skvělý noční koncert hudebního tvůrce Maoka a jeho hosta Mitsche Kohna. Přímo na místě budou několik hodin společně tvořit a hrát pro váš hluboký relax a uvolnění. Bude se ležet a hrát až k sladkému obnovujícímu spánku. Nezapomeňte si karimatky, matrace, spacáky, peřiny, polštářky, plyšáky a případně něco na zakrytí očí.

Jedná se o další ze série hudebních pořadů. Pořady jsou věnovány jazzu, soulu, gospelu, folk-rocku, vážné hudbě, world music a dalším často méně tradičním směrům. Koncertní piáno Steinway & Sons Sunburst Collection doprovází jednotlivce, kapely, orchestry, sbory a jiná netradiční hudební tělesa a seskupení.

Vychutnáme si krásnou hudbu, zdravé jídlo a výborné pití • prosíme o včasný příchod - začínáme přesně

nutná rezervace předem

Vstupné  1170 Kč. Zahrnuje večeři formou veganského rautu, nocleh v koncertním sále a nedělní snídani.

Sál otevřen od 18 hod, samotný koncert proběhne od 22 hod do ... 

Maok

"Věnuji se hudbě přes 30 let a celý ten čas v ní hledám polohu, rozpoložení, formu, obsah, pocit, které naplňují duši a otevírají srdce. Vždycky, když tento bod trefím, mám pocit, jako by bylo venku jaro, jakoby se všechno začalo probouzet, i přes to, že může být klidně leden. Celý ten čas vlastně hledám přes hudbu sebe samého, své plné vyjádření toho, co miluji. Během těch let jsem přišel na to, že nejvíce miluji vás hudbou kolísat. Miluji vás plnit jemností a něhou a ukolébat vás k hluboké relaxaci, nebo spánku s nádhernými barevnými sny. Miluji vás hladit až k bodu, kdy se rozplynete v nekonečné blaženosti. Z tohoto mám největší radost a pocit, že to co dělám, má smysl. Miluji váš úsměv na tváři, když vpustíte hudbu do svého srdce a necháte se jí unášet do dalekých zemí vaší duše." ... Maok

Mitsch Kohn

Jsem z celého srdce hudebník. Nejde ani tak o technické hraní, jako o pocit hudební podstaty a její tvoření. Moje cesta mě stále více vede k tomu, aby se do centra mého života dostalo to, co mě vždy posouvalo - hudební podstata, okamžité vyjádření a kouzlo okamžiku. Jsem za to velmi vděčný.

 

KALIMETA

HOTEL KALIMETA

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.