Jana_Mitzoda.png

seminář | osobní rozvoj

MOŘE SNŮ: ODHAL JEHO TAJEMSTVÍ

Jana Mitzoda

Zveme vás na cestu k Moři snů ... s očima zavřenýma dokořán se spolu ponoříme do magických vod a proplujeme do snové země, kde budeme společně objevovat krajinu tajemství a smysluplné náhody. Vydáme se do kouzelné říše snů, abychom nalezli své osobní poslání. Vybaveni vzácnými dary a jedinečným nadáním bude každý z nás mít možnost zkoumat, jak nejlépe uplatnit svůj potenciál - svůj "poklad" - k naplnění záměru duše a podpoře ostatních na jejich jedinečné cestě.

PÁ  17.01.2019 16:00  -  NE  19.01.2019 16:00

MOŘE SNŮ - OBSAH SEMINÁŘE

Kdo je naším nejlepším navigátorem? Odjakživa my sami. Ať už jde o sny noční či náš vysněný život, jako koučce snění mi bude potěšením provést Vás cestou uvědomění, jak obojí propojit. Zvu Vás na unikátní plavbu, při níž Moře snů zmapujeme.

 

V léčivé zvukové lázni se uvolníme a naladíme na sen, který volá o pozornost. Naučíme se, jak do něj znovu vstoupit, abychom jej dosnili a mohli tak jeho dary přenést do života. Interaktivním cvičením, jógou, meditací, vyladěnou stravou plnou energie a magií synchronicity se následně ponoříme do hloubek a objevíme mnohé skryté poklady.

 

Na této společné plavbě nám sny budou důvěrným průvodcem i odvážným navigátorem...a stejně jako vy jsem i já zvědavá: jaké poklady objevíme pod hladinou všedních dní? Jaké nové krajiny se naší duši otevřou? A k jakým břehům společně doplujeme? Vrátíme se obohaceni vzájemnou inspirací a praktickými technikami, jak vědomě převzít roli kapitána na vlnách vlastního Moře snů.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SEMINÁŘI

Kurz je konán v unikátní kruhové stavbě hotelu a hudební restaurace KALIMETA - centrum vzdělávání a relaxace. V úžasném akusticky vytlumeném prostoru Vás čeká mnoho hodin maximální relaxace a také mnoho praktických zkušeností, které si vyzkoušíte. Objednávejte tedy zavčas kurz včetně ubytování a stravování, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou ze zdravých a kvalitních surovin.

Těšíme se na Vás. Vaše KALIMETA

Lektorka - Jana Mitzoda

www.janamitzoda.com

Jana je profesionální koučka  s dlouholetou praxí v oblasti pozitivního leadershipu, rozvoje soft skills, vědomé přítomnosti a aktivního snění. Kromě certifikace ICF prošla i akreditací metody Inner Game přímo u autora a praotce koučinku W. Timothy Gallweye. Již více než deset let provází lidi z celého světa na cestě k uplatnění jejich potenciálu, aktivaci vnitřní moudrosti, tvorbě zdravého životního stylu a nalezení smyslu života. Podporuje u svých klientů uvědomění plné odpovědnosti za stav vlastní mysli, těla i energie a vede je na cestě k realizaci jejich hlubšího poslání. Z hloubky svých zkušeností může i Vám pomoct napojit se na intuici, vzpomenout si, kým skutečně jste, jaké jedinečné dary přinášíte a jak je v životě uplatnit. Vědomě převzít kormidlo na osobním moři snů je pro naplnění našeho poslání zásadní! Po absolvování 3-letého programu učitele snění Roberta Mosse své zkušenosti z vedení stovek skupinových workshopů propojila s darem snění. Pořádá workshopy a ženské kruhy, v zahraničí vede týdenní zážitkové pobyty a doprovází poutě divokou přírodou ostrova Lanzarote.

 

Přihlašujte se prosím přímo u Jany Mitzoda

na mitzoda@gmail.com nebo tel. 731 435 664

KALIMETA

HOTEL KALIMETA

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.