Vážení rodiče, milé děti a všichni milovníci přírody.

Kruhový hotel KALIMETA připravil úžasné letní pobytové balíčky nejen pro rodiny s dětmi. Slevy jsou až 50 % na ubytování v této unikátní kruhové stavbě obklopené krásnými místy a pamětihodnostmi přírodní rezervace Údolí soutoku řek Oslavy a Chvojnice. 

Všem, kteří mají rádi klid, ticho, pohodu, příjemný a klidný spánek uprostřed přírody, krásnou a kvalitní hudbu a především velké množství krásných míst, jsou tyto pobytové balíčky vřele doporučovány.

Koupání v horkých letních měsících je možné v několika krásných rybnících v blízkosti hotelu. Stejně tak je možné se projet na koních nebo lodích po Dalešické přehradě.

tipy na výlety pěšky či na kole
autem nebo autobusem - koňmo i lodí

... ticho, klid, příjemná atmosféra, 

ničím nerušené pohodlí, a zejména pak nerušený a kvalitní spánek...

To jsou synonyma pro ubytování ve wellness hotelu KALIMETA !

Vážení návštěvníci hotelu Kalimeta.

Vaše pohodlí a zejména klidný spánek v energeticky velmi příjemné a mimořádné kruhové budově hotelu KALIMETA je pro nás velmi důležitý. Proto jsme hotel KALIMETA vybavili tím nejlepším pro zdravý a pohodlný spánek. Též se můžete těšit na krásné výhledy z hotelových pokojů do daleké krajiny a na lesy přírodní rezervace soutoku řek Oslavy a Chvojnice. Zejména pak doporučujeme pozorování ojedinělých východů a západů slunce z naší kruhové terasy, tedy ze střechy hotelu KALIMETA.

Kde budete spát, opočívat a relaxovat zjistíte klikem na tlačítko níže ...

Vynikající gastronomické zážitky po celou Vaši dovolenou.

Nejen, že Vaříme klasickou výbornou českou kuchyni z kvalitních surovin. Jako jediný hotel v ČR Vám nabízíme také veganskou (vegetariánskou) kuchyni ze stálého jídelního lístku.

Všechna naše veganská jídla jsou oproštěna od lepku, laktózy, sacharózy, glutamátů a dalších nepotřebných látek.

Vy i Vaše děti mohou celou dovolenou jíst zdravě. Případná dietní jídla dle Vašich požadavků rádi připravíme. Těšíme se na Vás :-)

... mami, tati

 a kde si budeme hrát ... ?

Hotel Kalimeta má vlastní velkou zahradu s dětským hřištěm, kde mohou děti bezpečně řádit celý den. V případě horšího počasí mají děti prostorný dětský koutek přímo v restauraci.