Božský dech a Sebeléčení

11.6. - 12.6. 2022 (od soboty 9:30 do neděle 17:00)

Transformační dechový seminář

Petr Vašák

PŘÍSPĚVEK:

• Příspěvek pro průvodce Petra: 1 888 Kč

• Příspěvek na prostor, ubytování a veganské jídlo po celý víkend: 2 970 KčPřijďte se ponořit do SEBE skrze DECH a techniky sebeléčení na intenzivní seminář s Petrem Vašákem. Na pobytu se naučíte komplexní techniku BOŽSKÉHO DECHU, získáte celostní a ucelené informace o dýchání, duchovním růstu a osvojíte si metodiky SEBELÉČBY a SVĚTELNÉ TERAPIE.
 

Součástí programu bude JÓGA, MUZIKOTERAPIE, OTEVŘENÍ HLASU, dýchání a propojení v LESE, pravidelné sdílení a osobní podpora. V sobotu se navíc spojí dýchání s intuitivním tancem a KAKAOVOU CEREMONIÍ.


Půjde o hlubokou práci na sobě a zároveň o oslavu našeho života.


Na programu mimo jiné bude:

Cesta poznání sebe sama - cesta sebelásky a sebeléčby, komplexní dechová teorie a rozličné techniky, možnosti sebeterapie - práce s psychikou, emocemi, životní energií a světlem, léčení traumat, afirmační meditace, sladění těla a dechu, vstup do čistého bytí, spojení se svojí podstatou, narovnávání mužsko-ženských principů a vnitřního dítěte, intenzivní intuitivní muzikoterapie, kakaová ceremonie s otevřením hlasu a ecstatic dance, jóga, procházka a propojení s přírodou a lesem, sdílení, ..


Petr Vašák

www.aletheia.co.cz

Jsem průvodcem a léčitelem na cestě duchovního vývoje a poznání, poskytuji komplexní systém pro osobní a duševní růst v čisté a jasné formě. Kombinuji celostní hlubinné psychoterapie, světelné energetické léčení, očišťování a aplikace rozšířených stavů vědomí na růst a vývoj člověka. Zabývám se potenciálem vývoje v mnoha směrech, jako jsou muzikoterapie a léčení hudbou a energií, práce s dechem a tělem, šamanismus, tantra, alchymie, práce s mužsko-ženskými principy a meditační praxe.BOŽSKÝ DECH:

Objevte sílu vašeho dechu a dostaňte se pomocí něj do rozšířených stavů vědomí. Jde o workshop i terapii s komplexní pokročilou terapeutickou dechovou technikou, optimalizující Vaší mysl, tělo a duši, díky které objevíte sílu, kouzlo a obrovský potenciál vašeho dechu. Je založena na kombinování postupů Pranayama jógy a filosofii léčení v rozšířených stavech vědomí a je krásným, intenzivním prožitkem. Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a intenzivní hudbou (muzikoterapií), které ve Vás probouzejí a odkrývají Váš plný lidský potenciál a manifestují lásku, harmonii, štěstí a hojnost. Je to cesta k opětovnému spojení se svou Duší, svým skutečným já a Vaší vnitřní inteligencí a srdcem. Je to návrat do přirozeného stavu Bytí - vděčnosti a jednoty.


Co konkrétně dechová terapie přináší?

- léčí, vyrovnává a pomáhá na všech úrovních lidského těla - dostává nás do přítomnosti a v životním proudu, zvyšuje emoční stabilitu a inteligenci - je výborná pro odbourání stresových stavů (jako strach, úzkost, deprese) - významně zvyšuje pocit blahobytu, rovnováhy a spojení s okolím - dává životu smysl - pomáhá manifestovat Vaše záměry, přináší vize a posouvá meditační praxi - rozšiřuje vědomí, spojuje nás s naším přirozeným stavem a podstatou - posiluje zdraví, zlepšuje fyzickou kondici - vytváří více energie v těle, urychluje metabolismus - podporuje sebeléčbu, detoxikuje a čistí zažívací systém (podporuje prospěšné bakterie) - zefektivňuje využití dostupného kyslíku (dosažení rovnováhy)

- významně ovlivňuje chemické a fyziologické procesy v těle - aktivuje imunitní systém (více bílých krvinek, zpomaluje produkci zánětlivých proteinů) - prospěšná pro srdce a cévní systém - snižuje krevní tlak, optimalizuje srdeční frekvenci

 

SVĚTELNÁ TERAPIE A SEBELÉČBA:

Pronikněte do této metodiky léčení, očišťování a terapie pomocí Božského Světla a krystalického kolektivního pole Vašich těl a vědomí. Pociťte vaši světelnou podstatu a uvědomte si, co právě potřebujete. Metoda využívá přenosu čistých energií přímo ze Zdroje. Pomocí napojení na krystalické pole těla i kolektivního léčebného prostoru je možné zacelit a opravit to, co je aktuálně možné a třeba. Bez zkreslení, odboček nebo manipulace a v takové míře, jaký jí každý z nás dokáže přijmout. Děje se pouze to, co je v souladu s Vaší i Boží vůli.


- léčení/hojení/energetizaci fyzického těla, - vyplavování a čištění emocí, traumat, karmy, - řešení problémů, které jsou pro Vás právě aktuální, - harmonizaci, vyrovnání a zacelení energetického těla, - odvádění nízko-vibračních entit, - rozpouštění karmických energetických vazeb, - společné léčení matky Země i kolektivního vědomí, - s tím spojené uvědomování potřebných informací.

 

JÓGA:

Harmonické proudění energie v organismu je základem zdraví. K udržení plynulého toku nám pomáhá právě jóga. Skrze praxi pozic v kombinaci s plným jógovým dechem a pozorností dopřejete Vašemu tělu hluboké uvolnění a prostor pro regeneraci celého organismu. Jóga je východní filozofií, která nám pomáhá léčit fyzické tělo, zklidňovat mysl a nalézt propojení se sebou samým a tak pochopit podstatu - kdo vlastně jsem. Učí nás, jak se můžeme sami napojit na vlastní zdroj a žít tak náš život v radosti, blahobytu a ve zdraví.

Jaký vliv má jóga na naše tělo:


- zvyšuje flexibilitu těla - zlepšuje dýchací funkce - zklidňuje nervový systém - zprůchodňuje energetické dráhy - zlepšuje peristaltiku střev - pomáhá udržet hormonální rovnováhu - regeneruje organismus - vylučuje škodlivé látky z těla - harmonizuje metabolismus - pomáhá zkvalitnit spánek - rozšiřuje vědomí


KAKAOVÁ CEREMONIE:

Léčivý rituál s vědomým spojením s touto silnou medicínou, podporující nás psychicky i fyzicky. Bude spojený s živou hudbou, otevřením hlasu i tancem.

Kakao je super potravina, která má velice stimulující a povzbuzující účinek, je nejen zdrojem antioxidantů, vlákniny, tuků, bílkovin, minerálů a vitaminů skupiny. Vyživuje též mozek a podporuje činnost neurotransmiterů. Jak kakao působí na náš organismus:


- kakaový prášek je antidepresivem - podporuje pozitivní a jasnou mysl - uvolňuje negativní myšlenky a zanesenou mysl - má stimulující, povzbuzující účinky a uvolňuje svalstvo - rozšiřuje cévy a příznivě ovlivňuje centrální nervový systém - vyrovnává a pročišťuje také energetický systém těla - uvolňuje na fyzické, mentální, emocionální i spirituální úrovni - podporuje osobní vize a manifestace - napojuje na sebe sama a prohlubuje spojení s duchem - rozproudí zablokované energie - zlepšuje koncentraci

 

Organizační informace k semináři:

Setkání se koná v unikátní kruhové stavbě KALIMETA. Tento prostor v sobě nese energii klidu a souznění. Ubytování je v krásných hotelových pokojích a můžete se také těšit na skvělé veganské jídlo, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou. Jídlo bude připravovat Erika a Honza z GREEN LEAVES (www.greenleaves.cz)K dispozici je také finská sauna s masérnou. Lesy okolo Kalimety jsou smíšené a spadají do přírodní rezervace řeky Oslavy a Chvojnice.

- Příjezd sobota od 9:30, odjezd neděle kolem 17:00 (dle domluvy a plynutí).

- Sebou si dovezte vaši oblíbenou jogamatku a láhev na pití.


PŘÍSPĚVEK:

• Příspěvek pro průvodce Petra: 1 888 Kč

• Příspěvek na prostor, ubytování a veganské jídlo po celý víkend: 2 970 Kč


Těšíme se na Vás Petr Vašák a KALIMETA