top of page

Božský dech a Sebeléčení

11.6. - 12.6. 2022 (od soboty 9:30 do neděle 17:00)

Transformační dechový seminář (kapacita cca 21 osob)

Průvodce: Petr Vašák

PŘÍSPĚVEK:

• Příspěvek pro průvodce Petra:

• Příspěvek na prostor, ubytování a veganské jídlo po celý víkend:


Přijďte se ponořit do SEBE skrze DECH a techniky sebeléčení na intenzivní seminář s Petrem Vašákem. Na pobytu se naučíte komplexní techniku BOŽSKÉHO DECHU, získáte celostní a ucelené informace o dýchání, duchovním růstu a osvojíte si metodiky SEBELÉČBY a SVĚTELNÉ TERAPIE.
 

Součástí programu bude JÓGA, MUZIKOTERAPIE, OTEVŘENÍ HLASU, dýchání a propojení v LESE, pravidelné sdílení a osobní podpora. V sobotu se navíc spojí dýchání s intuitivním tancem a KAKAOVOU CEREMONIÍ.


Půjde o hlubokou práci na sobě a zároveň o oslavu našeho života:

  • Zvědomíte a pochopíte aktuální témata a posunete se na své životní cestě

  • Odkryjete a vyčistíte bloky, bolesti a traumata, které vás nyní brzdí

  • Techniky Božský dech a Světelné léčení optimalizují a vyrovnají vaši mysl, tělo i duši

  • Procítíte váš lidský potenciál a manifestujete lásku, harmonii, vděčnost a své dary

  • Objevíte sílu vlastního přirozeného sebeléčení a sebeterapie pomocí životní energie

  • Navrátíte se do stavu čistého Bytí a přítomnosti

  • Budeme sdílet v bezpečném kruhu a úplném přijetí

Na programu mimo jiné bude:

Cesta poznání sebe sama - cesta sebelásky a sebeléčby, komplexní dechová teorie a rozličné techniky, možnosti sebeterapie - práce s psychikou, emocemi, životní energií a světlem, léčení traumat, afirmační meditace, sladění těla a dechu, vstup do čistého bytí, spojení se svojí podstatou, narovnávání mužsko-ženských principů a vnitřního dítěte, intenzivní intuitivní muzikoterapie, kakaová ceremonie s otevřením hlasu a ecstatic dance, jóga, procházka a propojení s přírodou a lesem, sdílení, ..


Petr Vašák

www.aletheia.co.cz

Jsem průvodcem a léčitelem na cestě duchovního vývoje a poznání, poskytuji komplexní systém pro osobní a duševní růst v čisté a jasné formě. Kombinuji celostní hlubinné psychoterapie, světelné energetické léčení, očišťování a aplikace rozšířených stavů vědomí na růst a vývoj člověka. Zabývám se potenciálem vývoje v mnoha směrech, jako jsou muzikoterapie a léčení hudbou a energií, práce s dechem a tělem, šamanismus, tantra, alchymie, práce s mužsko-ženskými principy a meditační praxe.BOŽSKÝ DECH:

Objevte sílu vašeho dechu a dostaňte se pomocí něj do rozšířených stavů vědomí. Jde o workshop i terapii s komplexní pokročilou terapeutickou dechovou technikou, optimalizující Vaší mysl, tělo a duši, díky které objevíte sílu, kouzlo a obrovský potenciál vašeho dechu. Je založena na kombinování postupů Pranayama jógy a filosofii léčení v rozšířených stavech vědomí a je krásným, intenzivním prožitkem. Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a intenzivní hudbou (muzikoterapií), které ve Vás probouzejí a odkrývají Váš plný lidský potenciál a manifestují lásku, harmonii, štěstí a hojnost. Je to cesta k opětovnému spojení se svou Duší, svým skutečným já a Vaší vnitřní inteligencí a srdcem. Je to návrat do přirozeného stavu Bytí - vděčnosti a jednoty.


Co konkrétně dechová terapie přináší?

- léčí, vyrovnává a pomáhá na všech úrovních lidského těla - dostává nás do přítomnosti a v životním proudu, zvyšuje emoční stabilitu a inteligenci - je výborná pro odbourání stresových stavů (jako strach, úzkost, deprese) - významně zvyšuje pocit blahobytu, rovnováhy a spojení s okolím - dává životu smysl - pomáhá manifestovat Vaše záměry, přináší vize a posouvá meditační praxi - rozšiřuje vědomí, spojuje nás s naším přirozeným stavem a podstatou - posiluje zdraví, zlepšuje fyzickou kondici - vytváří více energie v těle, urychluje metabolismus - podporuje sebeléčbu, detoxikuje a čistí zažívací systém (podporuje prospěšné bakterie) - zefektivňuje využití dostupného kyslíku (dosažení rovnováhy)

- významně ovlivňuje chemické a fyziologické procesy v těle - aktivuje imunitní systém (více bílých krvinek, zpomaluje produkci zánětlivých proteinů) - prospěšná pro srdce a cévní systém - snižuje krevní tlak, optimalizuje srdeční frekvenci

 

SVĚTELNÁ TERAPIE A SEBELÉČBA:

Pronikněte do této metodiky léčení, očišťování a terapie pomocí Božského Světla a krystalického kolektivního pole Vašich těl a vědomí. Pociťte vaši světelnou podstatu a uvědomte si, co právě potřebujete. Metoda využívá přenosu čistých energií přímo ze Zdroje. Pomocí napojení na krystalické pole těla i kolektivního léčebného prostoru je možné zacelit a opravit to, co je aktuálně možné a třeba. Bez zkreslení, odboček nebo manipulace a v takové míře, jaký jí každý z nás dokáže přijmout. Děje se pouze to, co je v souladu s Vaší i Boží vůli.


- léčení/hojení/energetizaci fyzického těla, - vyplavování a čištění emocí, traumat, karmy, - řešení problémů, které jsou pro Vás právě aktuální, - harmonizaci, vyrovnání a zacelení energetického těla, - odvádění nízko-vibračních entit, - rozpouštění karmických energetických vazeb, - společné léčení matky Země i kolektivního vědomí, - s tím spojené uvědomování potřebných informací.

 

JÓGA:

Harmonické proudění energie v organismu je základem zdraví. K udržení plynulého toku nám pomáhá právě jóga. Skrze praxi pozic v kombinaci s plným jógovým dechem a pozorností dopřejete Vašemu tělu hluboké uvolnění a prostor pro regeneraci celého organismu. Jóga je východní filozofií, která nám pomáhá léčit fyzické tělo, zklidňovat mysl a nalézt propojení se sebou samým a tak pochopit podstatu - kdo vlastně jsem. Učí nás, jak se můžeme sami napojit na vlastní zdroj a žít tak náš život v radosti, blahobytu a ve zdraví.

Jaký vliv má jóga na naše tělo:


- zvyšuje flexibilitu těla - zlepšuje dýchací funkce - zklidňuje nervový systém - zprůchodňuje energetické dráhy - zlepšuje peristaltiku střev - pomáhá udržet hormonální rovnováhu - regeneruje organismus - vylučuje škodlivé látky z těla - harmonizuje metabolismus - pomáhá zkvalitnit spánek - rozšiřuje vědomí


KAKAOVÁ CEREMONIE:

Léčivý rituál s vědomým spojením s touto silnou medicínou, podporující nás psychicky i fyzicky. Bude spojený s živou hudbou, otevřením hlasu i tancem.

Kakao je super potravina, která má velice stimulující a povzbuzující účinek, je nejen zdrojem antioxidantů, vlákniny, tuků, bílkovin, minerálů a vitaminů skupiny. Vyživuje též mozek a podporuje činnost neurotransmiterů. Jak kakao působí na náš organismus:


- kakaový prášek je antidepresivem - podporuje pozitivní a jasnou mysl - uvolňuje negativní myšlenky a zanesenou mysl - má stimulující, povzbuzující účinky a uvolňuje svalstvo - rozšiřuje cévy a příznivě ovlivňuje centrální nervový systém - vyrovnává a pročišťuje také energetický systém těla - uvolňuje na fyzické, mentální, emocionální i spirituální úrovni - podporuje osobní vize a manifestace - napojuje na sebe sama a prohlubuje spojení s duchem - rozproudí zablokované energie - zlepšuje koncentraci

 

Reference od účastníků:


"S radostí musím sdělit či vlastně potvrdit, že se mi neuvěřitelně uvolnila hrudní páteř, po desetiletích! Najednou se mohu prohnout a roztáhl se mi hrudník, mám potřebu být vzpřímená. Je to obrovský pocit osvobození. A uvnitř radost."


"Spala jsem jak miminko. Takové hluboké léčení, které probíhalo nejen u mě, ale i kolektivně jsem nikdy neprožila. Něco tak krásného, plného a navíc jemného a přitom velmi intenzivního. Ty jako muž jsi mě dokázal podržet v léčení starých ženských ran a bolestí výhradně. Prožívám hlubokou vděčnost a blaženost ve svém srdci, ale též v lůně, které může znovu zářit po mnoha mnoha časech. Nádherný pocit, když se vzbudíš a tobě cely podbřišek vibruje, svítí, raduje se a takhle se raduje celé moje tělo. Já jsem to dokázala a ty jsi byl velkým průvodcem a léčitelem na mé cestě k uzdravení. Tak jsem cítila tvou podporu, ochranu, sílu a lásku. Nejde slovy popsat mou hlubokou vděčnost."


"Trvalo mi několik dní, než jsem si uvědomil, že můj blok solárního bodu (téměř trvalá kontrakce) skutečně zmizel. Rozhodl jsem se počkat ještě pár dní, abych viděl, jestli se to v nějakou chvíli vrátí, ale pořád tam nic není. Těžko uvěřit. Zkoušel jsem předtím různé věci, terapie, techniky, některé vrstvy odkryly, ale nic nezměnilo pocit bloku v mém plexu/žaludku. V mém životě to bylo téměř neustále. Je to poprvé, co tento fyzický tlak úplně zmizel! V každém případě tak mohu říci, že se mi ulevilo od něčeho velkého. Píši vám, abych vám řekl, že jsem vám velmi vděčný. Bylo mi potěšením se s vámi setkat (také poslouchat vaši hudbu) a prožít skutečně efektivní terapii. Jsem stále ohromen."


"Za svůj život jsem poznala hodně léčitelů a šamanů a vím že z těch desítek lidí to umí opravdu jen pár a Petr je jedním z nich. Jeho technika mi pomohla ve chvíli kdy opravdu nic z mé vnitřní práce už nefungovalo a nečekala jsem že jeho pomoc bude tak silná. Jednoznačně doporučuju."


"Po Božském dechu, který by se klidně mohl přejmenovat na Orgasmický dech, mohu říci, že tato technika dechu Vás vezme za hranice všeho, do totálního orgasmického rozpuštění ve vděčnosti za život, za bytí za prožívání jednoty. Rozhodně přeju všem to prožít a Petr je nádherná světelná bytost, která Vás provede nejenom tímto prožitkem."

 

Organizační informace k semináři:

Setkání se koná v unikátní kruhové stavbě KALIMETA. Tento prostor v sobě nese energii klidu a souznění. Ubytování je v krásných hotelových pokojích a můžete se také těšit na skvělé veganské jídlo, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou.K dispozici je také finská sauna s masérnou. Lesy okolo Kalimety jsou smíšené a spadají do přírodní rezervace řeky Oslavy a Chvojnice.

- Příjezd sobota od 9:30, odjezd neděle kolem 17:00 (dle domluvy a plynutí).

- Sebou si dovezte vaši oblíbenou jogamatku a láhev na pití.


PŘÍSPĚVEK: ...

• Příspěvek pro průvodce Petra: ...

• Příspěvek na prostor, ubytování a veganské jídlo po celý víkend: ...


Těšíme se na Vás Petr Vašák a KALIMETA

 

bottom of page