top of page

Celostní Zdraví • Funkční Princip

KDY: 11.3. - 13.3. 2022 - zrušeno

KDE: Centrum KALIMETA, Kuroslepy 96, 67575 Kuroslepy

KDO: Daniel Čépe (celostni-zdravi.cz)

CO: 3 denní seminář

PRO KOHO: pro začátečníky i pokročilé

Volná Zóna: Respektujeme svobodu, důstojnost a lékařské tajemství.

 
 

"Jakmile poznáte princip, jak funguje podstata člověka, tak zažijete změnu! Vaše realita se změní v jednom okamžiku - zůstane vyrovnané bytí a radost ze života. Víte, že můžete mít trvalé zdraví a hojnost ve všech směrech. Je potřeba se jen rozhodnout."


Tento kurz je vhodný jak pro člověka, který teprve začíná se svou vnitřní prací, tak i pro pokročilé. Učím praxí - výsledky se projevují okamžitě.


 

Funkční Princip

 • Okamžité zlepšení nálady i zdravotních stavů

 • Prožívání příjemného v praxi, výuka i ukázky

 • Zbavení se strachu

 • Opravy příčin alergií, bolestí břicha, kloubů, nadváhy, zraku a většiny dlouhodobých nemocí (následuje uzdravení)

 • Pradávný princip všech světových učení a veškerého lidského vzestupu, na kterém je postaveno: zdraví, štěstí, osobitost, úspěšnost, hojnost, blaženost, spokojenost ... LIDSKÝ ŽIVOT

 • Použití principu nabízí: osobnostní, profesní, vztahový i duchovní růst, osvobození se od veškerých trápení, bolestí, traumat i omezení ... CELISTVÉ ZDRAVÍ

 • Výsledky se projevují okamžitě

 • Jednoduché, úplné, zdravé a okamžité - Vše přesně ve chvíli pochopení a aplikování PRINCIPU, jak to v těle FUNGUJE

 

Jednoduchost a rychlost

Tento způsob je tak jednoduchý, že mnoho lidí již po prvním prožitku chápe a je schopna tento zůsob používat. Ať už je člověk naprostý "laik" ohledně vnitřních věcí člověka, nebo je zkušený profesionál, je schopen toto v praxi aplikovat na sobě i na ostatních. Tato jednoduchost je zároveň i velice rychlá. Jednotlivá trápení mizí v řádu vteřin (v začátcích praktikovatele to může být minuta).


Propracovanost

 • Další nadhled umožňuje člověku se zbavit všech trápení naprosto najednou.

 • Umožňuje hromadnou aplikaci na mnoha lidech.

 • Není třeba sdělovat konkrétní příběh. I přes to veškerá trápení mizí.

 • Vede za hranice lidského poznání, posouvá vědomí člověka i celého lidstva.

 

O Principu

Pochopením, jak lidské nitro funguje a ověřením si tohoto poznání v praxi na sobě, ustanovíte nové vědomí. Vědomí, na jakém principu lidské nitro i tělo funguje. Proto název Funčkní Princip.


Toto člověka vede k oproštění se od veškerých vnitřních záležitostí. S každým oproštěním se, se zvyšuje úroveň vědomí. Je to úroveň chápání a prožívání života a světa. Svět i prožívání se stávají více a více příjemným. Je zde více radosti, vyrovnanosti, síly, odvahy a mnoho dalších kvalit.


Objevuje se bytost, realizace své podstaty. Dovoluje to člověku přijít až na hranici osvícení. Zde člověk chápe, že finální zásah musí přijít z druhé strany. Tento princip není nový - byl tu vždy již od zrodu Vesmíru.

 

Daniel Čépe

www.celostni-zdravi.cz


"Lidský život a jeho kvalitu utváří mnoho částí. Pro celistvé zdraví je třeba zahrnout všechny součásti lidské bytosti. Fyzické tělo je bráno jako základ člověka, ale patří k němu energie, mysl, pohyb, duchovní zdatnost a další aspekty, které se pak projevují jak na fyzickém těle, tak i v životě samotném. Kvalitní život zahrnuje dobré vztahy, zdraví, peníze, růst, životní kondici i práci."

 
 

Organizační informace k semináři:

Začátek bude v pátek v 9:00 a ukončení je naplánováno na neděli 16:00.

Seminář se koná v unikátní kruhové stavbě KALIMETA • Prostor Setkávání. V tomto úžasném prostoru se nabijete energií a můžete se těšit také na skvělé jídlo, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou. Jsou zde převážně třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou. K dispozici je také finská sauna, kterou si můžete na místě domluvit.

Volná Zóna: Respektujeme svobodu, důstojnost a lékařské tajemství.Těšíme se na Vás. Vaše KALIMETA


bottom of page