top of page

Intuitivní vidění pro děti

12.-14. 11. 2021 - Již proběhlo

seminář | pro děti Romana Sejk Černická Poslední kurz pro děti v tomto roce.

Intuitivní vidění dětí – to je schopnost mimosmyslového vnímání. Schopnost se i bez pomocí očí orientovat v prostoru, rozeznávat tvary, barvy, dokonce i číst! Dopřejte svým dětem dárek na celý život. Počet účastníků kurzu je z kapacitních důvodů omezen.


Kurz intuitivního vidění pro děti od 5 do 12 let.

Aktivování mozkového centra umožňuje přijímat informace z okolí bez použití smyslových orgánů. Intuitivní vidění je staré jako lidstvo samo, prochází všemi kulturami, ale bylo často určeno pouze pro vybrané jedince. Osvojením si této metody může každé dítě rozvinout svoje mimosmyslové vnímání, pochopit, kým opravdu je, prohloubit svoje nadání, soustředěnost, sebejistotu a sebevědomí. Hyperaktivní děti se stávají klidnějšími a vyrovnanějšími. Zlepšuje se i samotný zrak a to i u některých očních vad. Díky rozšířenému vědomí přichází spontánní uzdravování a vyladění duše a těla. ​S věkem schopnost intuitivního vidění klesá, protože kolem dvanáctého roku se dětský svět „vidění“ přepíná na „vědění“. Zkušenosti, které děti nabudou během několika dnů, dospělí většinou nedosáhnou za celý svůj život! Věnujte jim do života jednu z nejsmysluplnějších a nejhodnotnějších věcí. Pohled na Vaše dítě, které uvidíte „vidět bez pomoci očí“ pro Vás bude fantastickým a neuvěřitelným zážitkem!Organizační informace:

Věk dětí by měl být mezi 5 a 12 lety. Výjimky možno konzultovat předem. ​ Kurz proběhne od pátku do neděle. V pátek jedna dvouhodinová lekce, v sobotu a v neděli po dvou. Celkem tedy 5 lekcí o délce 1,5 h. Na poslední půlhodinu každé lekce jsou zváni rodiče, aby se podívaly, co se děti naučily.

 

Lektorka - Romana Sejk Černická

https://www.autopathie.ch/cesky

Fyzioterapeutka momentálně žijící ve švýcarském Bernu s dlouholetou praxí v geriatrii. V současné době se věnuje terapeutickému poradenství vycházejícímu ze znalosti autopatie, kvantového léčení, sofioterapie, z tradiční čínské medicíny, reiki…

Je certifikovanou a licencovanou lektorkou metody intuitivního vidění, pořádá terapeutické kurzy pro děti i dospělé.

 

bottom of page