top of page

Mantrovnický Silvestr

PA 30. 12. 2022 - NE 1. 1. 2023 Hudba pro Duši

Mantrovníci a přátelé + Paraplet

 

Můžete se těšit na Mantrovnický Silvestr u nás na Kalimetě. Akce bude bez alkoholu a bez rachejtlí. Bude možné rezervovat si nocleh i se u nás dobře najíst (pouze veganské jídlo).


Zazní písně, které potěší nejen srdce, ale i tělo a duši. Mantrovníci hrají více jak 20 let a mají mnoho svých vlastních písní, každé jejich vystoupení je velký zážitek. Jedinečná možnost slyšet všechny v početné sestavě za doprovodu mnoha hudebních nástrojů. Kalimeta se pro tento závěrečný den roku 2022 rozezní písněmi radosti a láskyOrganizační info:

  • Akce je bez alkoholu a rachejtlí

  • Bude možnost si zakoupit úžasné veganské jídlo (kuchyňka pro ohřev vlastního jídla není k dispozici)

  • Pejskové do Kalimety nemohou, neberte je prosím na tuto akci

  • Příjezd možný od soboty 10 hod, případně od pátku večer 18 hod.

  • Hudební vystoupení skupiny Paraplet začne v sobotu od cca 15 hod, poté budou pokračovat Mantrovníci.


Program:

Do zahájení koncertu kapely Paraplet i Mantrovníků je volný program. Je možné pobýt v prostorách Kalimety včetně terasy s Květem Života, zajít si na procházku do lesa nebo setkávání s lidmi v prostoru. V případě zájmu min. 6 lidí bude možno za příspěvek využít privátní finskou saunu v sobotu od 12:00 - 14:30 hod.


Doprava:

Lze přijet buď autem - parkování přímo před Kalimetou, nebo také vlakem do Náměště nad Oslavou a poté stopem nebo autobusem do Kuroslep.


Co si vzít sebou:

- smích a radost života

- láhev na pití

- kdo bude spát v sále na koberci, tak vlastní karimatku a spacák

Ty nejjednodušší a nejobyčejnější činnosti, jako je společné zpívání, nás mohou dovést do stavu klidu, krásy a radosti. Mantra je vibrace (zvuk) ve formě slabiky, slova nebo verše, která nese konkrétní význam. Jejím opakováním se ladíme na tuto vibraci a vyvoláváme v sobě tak pocit, energii, efekt dané mantry. Většinou jde o úryvky starých textů a veršů (hlavně z Véd a na ně navazujících textů), které díky své vibraci vyvolávají velmi specifickou energii. Rozezníme prostor písněmi, co budou souznít s naší duší a srdcem. Otevřeme se kouzlu souzvuku a harmonie.


Ukázky tvorby a záznamy z akcí:

Youtube: https://www.youtube.com/Mantrovnici

https://www.youtube.com/Paraplet

Web: https://www.gajatri.net FB:

https://www.facebook.com/KapelaParaplet https://www.facebook.com/mantrovnici

Kdokoliv přijde na zpívání, stane se pro tento večer Mantrovníkem, bude-li chtít ... :) Pro příchozí jsou připraveny zpěvníky, můžeš však jen sedět a naslouchat písním.
bottom of page