top of page

Opři se o svůj HLAS

Víkendový Hlasový workshop + masáže

Pavlína Mariánková a Monika Findejsová


"Otevírání a opora hlasu, práce s tělem, dechem, rezonancí a s léčivými vibracemi japonské Kotodamy."


To vše podpořeno velmi silnou intuitivní vyrovnávací masáží.


 

Přijďte si zazpívat, rozezvučet a rozvibrovat svá těla, ty parádní hudební nástroje, které máte stále u sebe. Každý svým tempem, přesto společně s ostatními. Zbavte se zábran hlasově se projevit, v bezpečném a přátelském prostředí. Přijďte ochutnat léčivé vibrace staré japonské Kotodamy... Hlas je naše energie... Hlas jsou emoce.. Hlas je dar..

Nejsou k tomu vyžadovány žádné hlasové předpoklady..


Opři se o svůj HLAS s Pavlínou Mariánkovou

www.pavlinamariankova.cz/o-me


Lektorka, zpěvačka a hudebnice, muzikoterapeutka, vystudovala JAMU – obor dramatická výchova a VOŠPS – obor sociální pedagog.


Pavlina

„Jsem fascinována rezonancí a

vibracemi hlasu. Náš hlas je velmi silný autoterapeutický nástroj, můžeme se naučit používat sebeléčivou schopnost hlasu a opřít se o něj. Ráda vám předám získanou moudrost starověké japonské metody Kotodama... Budeme hodně pročišťovat své tělo a energetické pole. Naučíme se, jaký mají jednotlivé samohlásky a souhlásky význam z energetického pohledu, což nám pomůže nahlédnout na své vlastní jméno, jako na důležitou mantru a pochopení toho, kým skutečně jsme. Dostaneme se do kontaktu se svými vnitřními orgány a také s buněčnou pamětí svého těla. Budu vás celý víkend podporovat, inspirovat a motivovat k rozpouštění vašich bloků.“


Srdečně zdravím!

Pavlína

 

Vyrovnávací masáž s Monikou Findejsovou

Masérka intuitivních vyrovnávacích masáží, jejíž masáž bude podpořena vysokovibrační nahrávkou zvuků Kotodamy.


Monika

„Při mé masáži se velmi rychle naladíte na svůj dech a propojíte se se svým nitrem. Pomocí účinných hmatů a speciálních masážních technik dokáži ve vašem těle nastavit rovnováhu. Vaše mysl se uklidní a budete cítit hluboké spojení sami se sebou. Naleznete své vnitřní zdroje, ze kterých budete moci čerpat sílu a klid. Při mé práci používám éterické oleje té nejvyšší kvality. Léčebným vyrovnávacím masážím a rehabilitacím se věnuji již 12 let. Jsem také lektorkou plaveckých kurzů."


Těším se na vás!

Monika


 

Organizační informace a příspěvek


S sebou si vezměte karimatku, deku, polštářek, láhev na pití


Příjezd bude možný v pátek již od 14 hodin. Pokud si to časově můžete dovolit přijedte dříve, čas můžete využít na procházku po krásném okolí, ubytování se, naladění se na novodobý chrám Kalimeta, neformální seznamování s účastníky. Společný program bude začínat večeří v 17 hodin. Masáže budou probíhat mimo program i v průběhu společného programu, čas a termín si budete moci zvolit po přihlášení. Odjezd je plánován v neděli kolem 15. hodiny.


Kurzovné lektorům, pronájem centra KALIMETA, ubytování & veganská strava:


Příspěvek na seminář: součástí příspěvku je pronájem celého centra KALIMETA a vaše naprosté soukromí po celou dobu pobytu. Možnost využití sálu a profesionální zvukové techniky, divadelní osvětlení, scénické ozvučení i velkoplošná projekce. Při meditacích zažijete úplně nový prožitek díky našemu Hudebnímu Chrámu. Součástí je lektorné za víkendový workshop, individuální hodinová vyrovnávací masáž, ubytování v krásných hotelových pokojích včetně úžasné veganské stravy po celou dobu semináře. Voda, čaje a ovoce budou také stále k dispozici.


 

Co je KOTODAMA

Kotodama je prastará japonská nauka o čistém zvuku. Po tisíciletí byla předávána jen ústně mezi učitelem a žákem. V doslovném překladu je „koto“ zvuk a „tama“ duše. Volnější překlady zní jako „jazyk ducha“ či „jazyk síly“. Díky Morihei Ueshibovi, zakladateli moderního bojového umění Aikido, se tato duchovní nauka dostala v polovině 20. století i na západ. Kotodama vychází z principu, že slovo je akce vycházející na základu podnětu naší duše. Že všechno ve vesmíru vzniklo ze zvuku čili z vibrace. Praktikování Kotodamy můžeme také nazvat „meditací zvuku“, protože v sobě obsahuje kosmické vzpomínky.


Rozšiřuje vědomí a odkrývá rozpomenutí se na vibrační podstatu vesmíru. Při správné kombinaci a vyslovení zvuků se aktivují základní síly, které řídí naší realitu. Použitím určitých samohlásek lze aktivovat a dokonce měnit DNA. Kotodama je systém samohlásek, souhlásek a jejich kombinací, ve kterém má každý zvuk svůj obsah a konkrétní význam. Kombinací a vyslovením těchto zvuků se aktivují v nich ukryté síly a tyto vibrace určitým způsobem působí na toho, kdo je vysloví, i na jeho okolí.

 

Pro možnost registrace klikněte:


bottom of page