top of page

Rozvojový seminář pro obchodníky

3.6. - 5.6. 2022 (od pátku 17:00 do neděle 16:00) techniky jak obchodovat efektivně a s radostí...

Simona Talabová a Bohuslav Theimer

PŘÍSPĚVEK: 10 700 Kč

• Příspěvek pro lektory: 6 700 Kč

• Příspěvek na prostor, ubytování a jídlo po celý víkend: 4 000 KčPřátelé,

zveme Vás na víkendový transformační pobyt, kterým Vás provedou dva profesionální koučové s bohatou obchodní a manažerskou historií. Simona Talabová a Bohuslav Theimer, oba dříve jednatelé firem a dnes úspěšní konzultanti, mentoři, lektoři a koučové zejména firemního a byznysového prostředí.


Během víkendu zažijete spoustu AHA momentů, probudíte svoji vnitřní sílu a naučíte se používat účinné VLASTNÍ obchodní principy, které vás nakopnou k vytouženým a lepším než očekávaným výsledkům.


Určeno všem, kteří prodávají své nebo cizí služby a produkty a chtějí, aby pro ně obchod byl přirozenou součástí (ne bojem, ne stresem, ne nekonečným experimentováním s tipy a triky z internetu). Součástí a aktivitou, která baví a hlavně přináší výsledky - a tím pádem baví ještě víc.

Bude to jízda... a na jejím konci Vy, kteří začínají slavit úspěchy, Vy, kteří s vlastní přirozeností krok za krokem dokáží jednat s lidmi tak, že nebudete muset prodávat, ale necháte druhé nakupovat.

Těšíme se na vás,

Simona & Sláva

 

Simona Talabová


Jsem profesionální koučka, tedy člověk zaměřený na seberozvoj, jehož prostřednictvím pomáhám svým klientům objevit a žít šťastný a naplněný život. Dále mentorka meditací, koučů a lektorka.

20 let se pohybuji v obchodní sféře, 5 let jsem vedla vlastní firmu. Pracovala se jmény jako jsou Seznam.cz, Opavia, Phillip Morris, IBM, Český Rozhlas a další. Velmi si vážím všech těchto příležitostí a zkušeností, které mi život naservíroval a kde jsem si v průběhu vydefinovala svoji cestu, díky které jsem objevila své velké poslání. To, co věřím, že hledáme všichni. Žiji svůj sen tím, že profesionálně koučuji a provázím meditacemi, jako účinným nástrojem transformace.


Jsem věčný optimista. Mám ráda společnost a humor, díky kterému hraji lépe i ve vážných situacích. Užívám si života naplno. Se zvídavostí objevuji všechny krásy světa. Jsem aktivní člověk s mnoha zálibami. Naplňuje mě sport, sebevzdělávání, hledání rovnováhy. Energii čerpám z těchto zálib a v přírodě.

 

Bohuslav Theimer


Profesionální kouč používající Brain-based přístup respektující fungování našeho mozku. Vystihuje ho struktura, široká paleta nástrojů, náročnost, srozumitelnost a vysoká míra efektivity se zaměřením na řešení.


Jako své plusy beru svých nasbíraných 12 let zkušeností z top managementu v leteckém průmyslu na globální úrovni. Lektoruji na Západočeské univerzitě - Moderní přístupy v leadershipu, Self management.


Respekt, důvěru, lidskost a profesionalita vnímám jako základní stavební kameny spolupráce. Rád jsem provokativním a kreativním partnerem v dialogu. Věřím v jedinečnost, kompletnost a skrytý potenciál každého. Současně věřím, že limitem v životě jsme si pouze my sami. V rozvoji a poznání sebe, změně nebo pro dosahování vyšších cílů podporuji druhé nacházet odvahu, energii, smysl a skrytý nebo zřejmý osobní potenciál. Rozvoj leadershipu, lidského potenciálu a osobní autenticity u druhých a sebe je pro mne vášní a celoživotním posláním. V životě profesním i osobním.

 

bottom of page