top of page

Léčivé Solfeggio frekvence

12.5. 2022 (čtvrtek od 18:00 do 21:00)

terapie zvukem a vibrací

Petr Makeš (www.zdravy-domov.cz)

PŘÍSPĚVEK: frekvence srdečního tónu


Terapeutický poslech Solfeggio Tónů života na jedinečný vibrafon má sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně podporovat uvolnění, léčení a transformaci. Solfeggio frekvence mají vliv na DNA, biopole i fyzické orgány lidského těla. Povznášejí tělo i ducha.

Petr Makeš

www.zdravy-domov.cz


"Přes 20 let se věnuji vlivu vibrací tvarů, barev, materiálů a prostoru na člověka. Proto, když jsem se před 7 lety potkal Gabriela Pospíšila (tvůrce nástroje) a poprvé slyšel jeho vibrafon Solfeggio frekvencí, tak jsem byl nadšen. Spřátelili jsme se a požádal jsem jej o jeden vibrafon i pro mě. Napřed jsem tři roky převibrovával sám sebe a hrál na energetických místech v krajině. Poslední rok a půl dělám speciální zvukové terapie pro lidi. Naplňuje mě jejich nadšení a spokojenost. Tóny života nás vrací do původního nastavení Stvořitele."


Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů ležíte při poslechu na karimatce. Necháte se unášet jejich zvukem a v hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne, vnímáte pouze své tělo.Organizační informace:

Setkání se koná v unikátní kruhové stavbě KALIMETA. Tento prostor v sobě nese energii klidu a souznění. Časově doporučujeme přijet na 18 hodinu, začátek zvukové terapie začne v 19:00 a bude trvat přibližně hodinu. Tóny necháme doznívat v sobě a doporučujeme ještě nějakou dobu ležet a odpočívat. Odjezd je naplánovaný po 21 hodině.


Je možné domluvit také ubytování přímo v Kalimetě - uveďte to prosím do poznámky při rezervaci.


Při zvukové terapii se bude ležet na koberci v hlavním sále. Individuálně doporučejeme přivést si sebou jogamatku a deku na přikrytí.

 

bottom of page