top of page

Svátek bylinkářů ♥

14.10. - 16.10. 2022 (od pátku 18:00 do neděle 15:00)

Léčivý víkend v Květu života - setkání bylinkářů

Radka Svatošová, Vláďa Vytásek, Jaroslav Dušek, Patrik Kee a dalšíOslavte s námi setkání bylinkářů na energeticky silném místě v lesích přírodní rezervace u řeky Oslavy.


Těšit se můžete na Vláďu Vytáska, Jolanu Křižkovskou (Šopovovou), Radku Svatošovou, Jaroslava Duška a další bylinkáře a vzácné hosty. Večerní program pro nás zajistí zpěvák a improvizátor Patrik Kee. Po celý víkend nás čekají přednášky, workshopy a vycházky do okolní přírody. Podrobné informace o programu a místě konání obdrží přihlášení účastníci nejpozději dva týdny před konáním akce.

Patrik Kee • zpěvák

 

Koncert Cimbal Classic

Na závěr našeho společného víkendového programu jsme pro Vás připravili mimořádný hudební zážitek - setkání s výjimečný interprety Kateřinou a Daliborem Štruncovými a jejich hudebním seskupením Cimbal Classic. Oslavíme společně 30. let výročí jejich laskavé hudby.


 

Organizační informace k setkání:

Setkání se koná v unikátním kruhovém prostoru KALIMETA. Toto místo v sobě nese energii klidu a souznění. Ubytování je v krásných hotelových pokojích a můžete se také těšit na skvělé veganské jídlo, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou. K dispozici je také finská sauna s masérnou. Lesy okolo Kalimety jsou smíšené a spadají do přírodní rezervace řeky Oslavy a Chvojnice.

Budeme začínat v pátek v 18 hod společnou večeří. Příjezd je však možný již odpoledne po 15 hod, kdy se můžete projít na procházku po krásném okolí, ubytovat se na pokoj, naladit se na prostor Kalimety apod. Jsou zde třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou.


Těšíme se na Vás. KALIMETA

 

Více informací a registrace na webu www.nasezelenalouka.cz


bottom of page