top of page

TRUTH of NOW - Netanel Goldberg & Mitsch Kohn

with special guest Dror Parker on percussion

• Pátek 9. 12. 2022

• Začátek koncertu v 19:00 • doznění cca do 22:00

• Hluboký hudební zážitek v energeticky výjimečném prostoru

Možnost přespání po koncertě přímo v Hudebním Chrámu KALIMETA • Hudba pro Srdce a Duši

 

TRUTH of NOW je ceremonie, která vás zve na cestu do vašeho vnitřního vesmíru... dává prostor vašemu svobodnému projevu... tanci, zpěvu, otevírání srdce, pouštění, integraci... napojte se na svou vnitřní pravdu a svou podstatu... oslava života ve vděčnosti a odevzdání se okamžiku.


"Ponoření - do oceánu vašeho bytí." "Odevzdání se - pravdě okamžiku." "Nechat jít - všechno, co už na své cestě nepotřebuješ." "Vítej - úžasná bytosti, kterou jsi."


Tato večerní ceremonie je intenzivní cestou za sebeobjevováním a je pozváním být tou cestou sám sobě... být tím největším darem sám sobě a dát plnou pozornost a prožitkový prostor skutečnému vyjádření okamžiku... se vším, co tam je: pocity, myšlenky, hlas, tělo, pohyb, emoce, prázdnota...


 

Mitsch a Netanel spřádají z hloubi duše léčivý prostor zvuku, ticha a přítomnosti, ve kterém je umožněno plně se rozvinout bytí každého účastníka. S intuitivními zvuky a melodiemi, léčivými modlitebními písněmi, příběhy a kreativními prostorami zkušeností vás provázejí – za frekvencemi mysli – do hluboce skrytých vnitřních světů. Přímé vyjádření sebe sama hlasem, pohybem, dechem, pláčem a smíchem vás vede do stavu přítomnosti, ve kterém se autenticky prožíváte ve svém pravém bytí. Vstoupíte do své přímé sebezkušenosti a – pokud jste ochotni se do toho pustit – zažijete sami sebe ve své vlastní kvalitě duše... spojeni sami se sebou... dorazíte domů.Netanel Goldberg (Izrael)

Netanel je všestranný zpěvák původem z Izraele, který je obdařen velmi jedinečným hlasem – kontratenorem tj. mužský falzetový hlas, schopný zpívat ve vysokých altových i sopránových polohách. Je vokální umělec, skladatel, spisovatel a improvizátor. Vede ceremonie zpěvu duše po celém světě a doprovází obřady života a smrti.


Svým jedinečným a andělským hlasem přivádí lidi k jádru jejich srdcí. Ať už přináší vlastní skladby nebo dech beroucí krásné improvizace, tento mistrný hudebník vás dojme hluboko v srdci. Mnozí uvolňují slzy a prožívají hlubokou krásu v hlubokých léčivých prostorách, které vytváří. Pastva pro uši, srdce i duši!


Mitsch Kohn (Německo)

Mitsch je hudební skladatel, producent a klavírista, který žije v Berlíně. Jeho nejvyšším cílem je procítit a předat esenci hudby. Tvoří ze srdce a touží zachytit energii srdce v hudbě. Na nástroje se učil hrát odmalička a velmi brzy našel radost, kterou skýtá možnost tvořit vlastní melodie a skladby. S každou notou i každou chvilkou ticha mezi nimi otevírá Mitsch srdce posvátné komunikaci hudbou a vnímá, že jediné hranice v hudbě jsou ty, které si sami stanovujeme. V rámci meditačních hudebních setkání s Mitschem se posluchači dostávají do stavu vyššího vědomí, dokáží nahlédnout nové perspektivy, zklidní svá srdce a vykoupají se v tichosti vnitřního míru.


 

Organizační informace

• Začátek koncertu je v 19:00, přijeďte prosím včas

• Doznění hlubokého zážitku a celého koncertu je naplánováno cca do 22:00. Ti, kteří se rozhodnou zůstat i přes noc, mohou v prostoru doznívat jakkoliv dlouho.

• Počet míst je omezený na 130 účastníků - nutná vstupenka přes smsticket


• Je možné si také rezervovat ubytování v hotelovém pokoji přímo na Kalimetě ve 2. nebo 3. patře, případně i spaní v sále. Možnost výběru včetně cen je uvedena v rezervačním formuláři - viz. tlačítko "Rezervace ubytování".

• Odkaz na pořadatele: www.sacredgathering.cz www.sacredchants.cz


 

bottom of page