seminář | osobní rozvoj

ŠAMANSKÝ SEMINÁŘ a CEREMONIE SLUNOVRATU

Petr Němčanský

Šamanismus můžeme v západní společnosti využívat k léčení lidského potenciálu a uzdravování duše, otevřít se výzvám dnešní doby a najít nové možnosti, jak po cestě putovat a pomoct sobě i svým bližním žít harmonický, zdravý a láskyplný život v propojení se Zemí a se záměrem našeho Vyššího Já. Seminář zakončíme rituálem slunovratu, který nám pomůže vykročit do nového roku v radosti a volném plynutí.

ČT 19. 12. 2019 10:00 - NE 22. 12. 2019 10:00 | 7330 Kč*

*cena zahrnuje ubytování a plnou veganskou penzi

Seminář o šamanské praxi a jejím využití v každodenním životě

Praktikování šamanismu na západě vychází z prastarých praktik šamanských kultur, které se vyvíjely po tisíce let. Způsob, jakým metody využíváme v současnosti, se od praktik pradávných šamanů liší tak, jak se liší náš každodenní život od života těchto přírodních národů. Do dnešní doby a našeho všedního života si však můžeme přenést to podstatné, co mají a snad i vždycky měly všechny kultury na Zemi společné a tím je léčení a uzdravení lidské duše, nalezení vlastní jedinečné role ve společenství lidí pro jeho prosperitu a schopnost vyvíjet se.​

Společná cesta sdílení s ostatními a vzájemná podpora je samozřejmostí, kdo se nechce zapojit mlčí, i zde však platí, že čím více dáváme, tím více dostaneme.  Otevřeme se vědomému kontaktu s duchovními průvodci, s našimi předky i kontaktu s naší vyšší dimenzí. Přizveme na pomoc své sny a budeme naslouchat příběhům, které nám přináší léčivou energii i poznání. Každý okamžik máme možnost proměnit, zlepšit svůj život a žít ho v hlubším souznění, kdo nastavuje naše hranice jsme my sami.

Mým záměrem je zprostředkovat vám pochopení a léčení, pomoct získat nebo obnovit váš nadhled a provést vás k bodu uvědomění, které přináší úlevu, humor a sílu.

Nechť všechny bytosti putují na své cestě v lásce a harmonii!

  Petr

O lektorovi

Lektor, momentálně žijící na Jižní Moravě s dlouholetou praxí zen-buddhismu, Reiki, šamanského léčení a vědomého snění se v současné době věnuje léčitelskému poradenství a konzultacím, vedení šamanského kruhu a vlastní tvorbě. Je certifikovaným učitelem metody Aktivního snění vytvořené Robertem Mossem, která propojuje prastaré vědění i nejnovější poznatky o lidském vědomí a duši.

 

"Díky mnoha učitelům, mistrům a duchovním průvodcům máme k dispozici návody, které jsou funkční a pomohou nám objevit mnohdy dosud nepoznaný svět za hranicemi běžného pojímání skutečnosti a lidského života na planetě Zemi. Všem, kteří mi pomohli a pomáhají na cestě dál patří můj hluboký vděk." Petr

 
PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ

KALIMETA

Hotel Kalimeta pokoj - book a zidle-min.

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.

 +420 602 100 108

  • Facebook Kalimeta
  • Youtube Kalimeta

Kuroslepy 96, 675 75 KUROSLEPY, okres Třebíč, kraj Vysočina

Praha 187 km | Brno 38 km  | Jihlava 68 km | Velké Meziříčí 35 km| Třebíč 28 km | Velká Bíteš 16 km

© 2019 by KALIMETA