schumann_edited_edited.jpg

Seminář | Zdraví | Energie

Schumann 3D System, TESLA Platte

Na základě výzkumu Nikoly Tesly a Winfrieda Otto Schumanna byla vyvinuta trojrozměrná vibrační deska, která kombinuje nejnovější poznatky z kvantové fyziky a buněčného výzkumu.

ST 27. 10. 2021 • 9:00 - 16:00

rezervace přes formulář | minimální příspěvek na jídlo a prostory 777 Kč

Tato "vibrační deska" funguje tak, že celý organismus je uveden do spirálové dynamiky ve směru hodinových ručiček vertikální oscilace 7,83 Hz, což je zároveň frekvence Matky Země. Tuto léčebnou "novinku" představí Romana Sejk Černická, která ji během několika posledních týdnů testovala na sobě a svých klientech s úžasnými výsledky.

Romana je fyzioterapeutka žijící ve švýcarském Bernu s dlouholetou praxí v geriatrii. V současné době se věnuje terapeutickému poradenství vycházejícímu ze znalosti autopatie, kvantového léčení, sofioterapie, z tradiční čínské medicíny, reiki. Je certifikovanou a licencovanou lektorkou metody intuitivního vidění, pořádá terapeutické kurzy pro děti i dospělé.

Během tohoto celodenního semináře bude dostatek prostoru k dotazům a vyzkoušení si této vibrační desky. Je také možné přijet už o den dříve a nebo i zůstat o den déle. Ve čtvrtek bude probíhat neoficiální část semináře a konzultace nejen s Romanou.
 

​Těšíme se na Vás ✺ KALIMETA