seminář | srdce ví | pro dospělé

SRDCE VÍ

Maja Vaskova

Intenzivní, plně interaktivní seminář. Během série krátkých meditací budete vědomě komunikovat se svým srdcem. Začnete se rozpomínat na to, co už dávno víte. Je to jednoduché, je to silné, je to nádherné.

ST 5. 8. 2020 9:00 - PÁ 7. 8. 2020 17:00

OBSAH SEMINÁŘE

Vaše srdce s vámi komunikuje přes obrazy a pocity. Potřebujete pouze vidět a poslouchat, co vám chce říci. Krátkými meditacemi se dostanete hluboko do samotné podstaty svého bytí. Vaše srdce vám ukáže skutečnou pravdu, vaše nejhlubší touhy, váš vlastní unikátní dar, který jste přinesli do tohoto života.

Přes obrazy svého srdce uvidíte svou minulost, přítomnost a budoucnost, vše ve stejném okamžiku. Zažijete realitu, v níž čas neexistuje. Svět obrazů vašeho srdce je skutečný svět.

Tím, že si otevřete vědomou komunikaci se svým srdcem - se sebou samým - začnete měnit svou realitu a tvořit svět takový, jaký ho skutečně chcete mít.

Povídání s lektorkou Majou Vaskovou o seminářích

Lektorka - Maja Vaskova

Původem slovenská lektorka žijící v USA, která absolvovala seminář "Probouzení osvíceného srdce" Drunvala Melchizedeka, jehož certifikovanou lektorkou se později sama stala. Jejím přáním je pomoci všem znovu najít cestu do svého srdce a překonat jakékoliv mentální a emocionální překážky, které brání naplnit plný potenciál tvůrce, kterým ve skutečnosti každý z nás je.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SEMINÁŘI

Cena: 11300 Kč

Cena zahrnuje kurzovné, ubytování, plnou veganskou penzi, celodenní catering a pitný režim.

Kurz je konán v unikátní kruhové stavbě hotelu a hudební restaurace KALIMETA - centrum vzdělávání a relaxace. V úžasném akusticky vytlumeném prostoru Vás čeká mnoho hodin maximální relaxace a také mnoho praktických zkušeností, které si vyzkoušíte. Objednávejte tedy zavčas kurz včetně ubytování a stravování, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou ze zdravých a kvalitních surovin.

Těšíme se na Vás. Vaše KALIMETA

 

Přihlášky prosím telefonicky na 604 942 418

nebo e-mailem na info@majavaskova.com

KALIMETA

HOTEL KALIMETA

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.