Vaše akce v centru Kalimeta

Příjemné, klidné a tiché prostředí pro Váš workshop, seminář či třeba meditační cvičení.

 

 Místo, kde se budou Vaši klienti a posluchači cítit dobře, kde najdou inspiraci a vnitřní pohodu.

 

Celé centrum Kalimeta je k dispozici pouze pro Vás a Vaši akci.

 

Jsou Vám k dispozici všechny naše prostory, staňte se součástí našeho aktuálního programu.

Skvělá akustika, profesionální vybavení a krásné prostředí pro Vás i Vaše posluchače.

Na koruně našeho centra budete mít působivý výhled a klid pro Vaše kurzy a setkávání.

S láskou pro vás připravíme zdravá a šetrně upravovaná veganská jídla.

Přednášky, semináře, workshopy

Dopřejte svým klientům a hostům neopakovatelný zážitek ze svého semináře, workshopu či koncertu. Náš špičkově vybavený přednáškový a hudební sál je příjemným místem i pro vaše kurzy a jiné vzdělávací akce.

 

Avšak nejen krásnými myšlenkami živ je člověk. Využít můžete i naši bio restauraci. Láskyplná veganská gastronomie podle nejmodernějších trendů podtrhne zážitek z návštěvy u nás.

Cvičení, kurzy, meditace

Užijte si okouzlující výhled na panenskou přírodu a dokonalý klid pro setkávání s vašimi klienty a přáteli. Naše unikátní kruhová terasa s Květem Života je příjemným místem například pro lekce jógy, meditace či pro hledání inspirace při pozorování hvězd a barevných kouzel oblohy, kterou budete mít téměř na dosah.

Další rozměr své akci dodáte pomocí ozvučení a videoprojekce. Pro dokonalé pohodlí vašich hostů při vícedenních akcí můžete samozřejmě využít ubytování přímo v centru Kalimeta.

Koncerty, festivaly, divadlo

Umělci si nemohou vynachválit špičkovou akustiku skvěle vytlumeného hudebního sálu centra KALIMETA, profesionální digitální zvukovou aparaturu, scénická divadelní i efektová světla, velkoplošnou projekci a pódium ve tvaru Vesica piscis.

Stejně tak diváci a posluchači si užívají kvalitní hudební přednes jako v nahrávacím studiu.

Organizujete-li koncerty, festivaly nebo jiné hudební produkce je hudební sál centra KALIMETA pro Vás tím správný řešením.

Uspořádejte svou kulturní či společenskou akci u nás

Kalimeta je to správné místo pro Vaši přednášku, seminář nebo koncert. Jsou Vám k dispozici naše příjemné prostory, včetně profesionální aparatury. Zajistíme pohodlí Vám, Vašim hostům a přátelům. Pomůžeme Vám vyřešit podrobnosti o Vaší akci a najdeme pro Vás vhodný termín.