AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI

seminář | osobní rozvoj

SRDCE VÍ

Maja Vaskova

Intenzivní, plně interaktivní seminář. Je otevřený pro ty, kteří už absolvovali seminář Probouzení osvíceného srdce. Během série krátkých meditací budete vědomě komunikovat se svým srdcem. Jasně uvidíte, co vám brání v něm zůstat a co vám pomůže se s lehkostí do něj vrátit.

PÁ 1. 5. 2020 10:00 - NE 3. 5. 2020 16:00

seminář | osobní rozvoj

NASTAVENÍ MYSLI NA NOVÝ POTENCIÁL

Maja Vaskova

Intenzivní, plně interaktivní seminář pro pokročilé. Je otevřený pro ty, kteří už absolvovali seminář Probouzení osvíceného srdce. Během série meditací si začnete vytvářet koherenci srdce, koherenci mozku a koherenci jejich vzájemného propojení. Dostanete se hluboko do své podvědomé mysli. Začnete si programovat mysl na nový potenciál a vědomě si nastavovat své tělo na novou mysl. Skrz vědomé napojení se na informace ve svém kvantovém poli a vědomé využívání skutečné síly svého srdce a své mysli si začnete vytvářet přítomnost z budoucnosti namísto z minulosti.

ÚT 5. 5. 2020 10:00 - ČT 7. 5. 2020 16:00

seminář | osobní rozvoj

KOMUNIKACE S UNIVERSEM aneb TVORBA VLASTNÍ REALITY

Romana Sejk Černická

Lektorka Romana Sejk Černická opět přichystala úžasný kurz Komunikace s univerzem aneb Tvorba vlastní reality - úvod do mimosmyslového vnímání pro dospělé. Seminář je určen nejen pro všechny rodiče dětí, které se rozkoukaly na dětských kurzech Intuitivního vidění, ale i pro ty, kteří jsou otevřeni novému, hlubšímu poznání sami sebe.

PÁ 29. 5. 2020 17:00 - NE 31. 5. 2020 17:00 | 8 800 Kč

seminář | osobní rozvoj

MOJE ŽENSTVÍ, MÉ PRAVÉ JÁ

Eva Šlehoferová

První ze tří částí projektu "Život ženám". Jedná se o prožitkové semináře, jejichž obsahem je teoretická, ale hlavně praktická část. Semináře jsou určeny pro ženy, které mají zájem se dozvědět mnoho zajímavého o své podstatě, o ženství, o tom, jak fungujeme v životě a ve vztazích. Budeme probírat věci „mezi nebem a zemí“, ale z čistě pragmaticko – psychologicky – biologicky – energetického hlediska. Povíme si a hlavně zažijeme, jak funguje mysl, co je to vědomí, co pro nás znamenají emoce, jak vznikají nemoci a jak to vše spolu souvisí.

PÁ 12. 6. 2020 - NE 14. 6. 2020

seminář |  osobní rozvoj

SPOLU - rodinný retreat

Jana Mitzoda

Víkend plný společných prožitků a tvorby pro rodiče s dětmi

SO 4. 7. 2020  -  PO 6. 7. 2020

seminář | osobní rozvoj

SVŮJ ŽIVOT SI TVOŘÍM SAMA

Eva Šlehoferová

Druhá část projektu "Život ženám". Jedná se o prožitkové semináře, jejichž obsahem je teoretická, ale hlavně praktická část. Semináře jsou určeny pro ženy, které mají zájem se dozvědět mnoho zajímavého o své podstatě, o ženství, o tom, jak fungujeme v životě a ve vztazích. Budeme probírat věci „mezi nebem a zemí“, ale z čistě pragmaticko – psychologicky – biologicky – energetického hlediska. Povíme si a hlavně zažijeme, jak funguje mysl, co je to vědomí, co pro nás znamenají emoce, jak vznikají nemoci a jak to vše spolu souvisí.

PÁ 2. 10. 2020 - NE 4. 10. 2020

seminář | osobní rozvoj

RESILIENCE RETREAT

Eva Baťa a Tereza Trnková

Proč někteří lidé s překážkami bojují a jiní je vidí jako příležitost ke zlepšení a jako výzvu? Klíčem k úspěchu je odolnost - schopnost zvládat výzvy v životě, které pramení z práce, rodiny, lidských vztahů. Schopnost budovat odolnost a efektivně obnovovat svou energii se dnes stává nezbytnou v osobním i profesním životě při snaze dosáhnout maximální efektivity.

PÁ 23. 10. 2020 - NE 25. 10. 2020

seminář | osobní rozvoj

ZROZENÍ ŽENY

Eva Šlehoferová

Třetí díl projektu "Život ženám". Jedná se o prožitkové semináře, jejichž obsahem je teoretická, ale hlavně praktická část. Semináře jsou určeny pro ženy, které mají zájem se dozvědět mnoho zajímavého o své podstatě, o ženství, o tom, jak fungujeme v životě a ve vztazích. Budeme probírat věci „mezi nebem a zemí“, ale z čistě pragmaticko – psychologicky – biologicky – energetického hlediska. Povíme si a hlavně zažijeme, jak funguje mysl, co je to vědomí, co pro nás znamenají emoce, jak vznikají nemoci a jak to vše spolu souvisí.

Listopad 2020

 +420 602 100 108

  • Facebook Kalimeta
  • Youtube Kalimeta

Kuroslepy 96, 675 75 KUROSLEPY, okres Třebíč, kraj Vysočina

Praha 187 km | Brno 38 km  | Jihlava 68 km | Velké Meziříčí 35 km| Třebíč 28 km | Velká Bíteš 16 km

© 2019 by KALIMETA