Vaše Akce

 

​Nabízíme výjimečné zázemí pro vaše akce, koncerty, firemní setkání, semináře i hudební lázeňské pobyty.

Kapacita sálu je až 110 lidí a počet lůžek je 60. Dobrý spánek a klidný odpočinek Vám nabízí luxusně zařízené dvou a třílůžkové hotelové pokoje. K dispozici je sauna i masérna. Vaříme veganská zdravá jídla nebo zajistíme catering dle domluvy a vašich potřeb. 

 
04_Kalimeta_dron.jpg

Setkání ◦ koncerty ◦ semináře ◦ hudební lázně a pobyty

 

Jedinečné semináře v unikátním prostoru

KALIMETA poskytuje komplexní služby klientům pořádajícím přátelská setkání, přednášky, prezentace, školení, semináře, kurzy, workshopy a další aktivity. Setkání lze uskutečnit v uzavřeném konferenčním sále, který je možné odstraněním mobilní stěny propojit s restaurací a vytvořit tak velký netradiční kruhový prezentační prostor vybavený špičkovou zvukovou, světelnou i projekční technikou. Pódium ve tvaru vesica piscis je k dispozici v sále i v restauraci. Výjimečným místem pro konání zajímavých seminářů, kurzů, workshopů a meditací je kruhová střešní vyhlídková terasa hotelu KALIMETA s velkým mramorový křišťálovým obrazcem sestaveným dle posvátné geometrie a numerologie Květem Života - Flower of Life.

Podle Vašich přání Vám zajistíme kompletní cateringový a technický servis. Coffee break, teplé a studené mísy, snídaně, obědy, večeře, obsluhu, zvukaře, osvětlovače...

Relaxujte na kruhové střeše s Květem Života. Rádi Vám zajistíme kvalitní živou hudební produkci na pódiu v našem kruhovém hudebním sále. Kvalitní spánek a klidný odpočinek Vám nabízí luxusně zařízené dvou a třílůžkové pokoje.

Technické vybavení kruhového konferenčního sálu centra KALIMETA

 • profesionální scénické ozvučení

 • kompletní studiová a pódiová technika - bezdrátové mikrofony

 • video projekce PANASONIC 6500 AnsiL - rozměrné plátno šíře 320 cm

 • scénické divadelní a efektové osvětlení

 • internet, wifi, flipchart

 • pódium ve tvaru vesica piscis

Kalimeta Jaroslav Dusek 01.jpg
Seminar-Mojmir
Kalimeta-sal

Koncerty ◦ festivaly ◦ divadelní vystoupení

 

Skvělé zážitky z kvalitních hudebních produkcí

Centrum KALIMETA nabízí akusticky skvěle vytlumený divadelní sál s profesionální digitální zvukovou, světelnou i projekční technikou a obsluhou. Sál je určen pro živé hudební produkce, koncerty, festivaly, divadelní vystoupení, muzikantské workshopy či semináře, soustředění sborů, orchestrů a kapel, a nebo pro uzavřené skupiny posluchačů.

Odstraněním mobilní neprozvučné stěny lze propojit konferenční kruhový sál s kruhovou hudební restauraci obsahující velký otevřený krb.

Na pódiu ve tvaru vesica piscis stojí zvukový skvost - koncertní piano STEINWAY & SONS grand piano model B-211, limitované série Sunburst Collection.

Přijďte si poslechnout Vaši oblíbenou muziku či koncert na kvalitní aparatuře v akusticky úžasném prostoru. Umíte hrát a zpívat? Chcete si zahrát na světově uznávanou kvalitní zvukovou aparaturu v akusticky perfektním studiovém prostředí?

 

Přijďte, hrajte, zpívejte!

Vybavení akusticky skvěle vytlumeného sálu a hudební restaurace KALIMETA

 • kompletní profesionální digitální ozvučení L-ACOUSTICS

 • 4x 12XT (FOH), 4x SB18 (FOH), 4x 8XT (MONITOR)

 • 4x digitální 4 kanálový zesilovač 1800W/4, 32bit SHARC DSP

 • mixpult SoundCraft Expression III, 32 vstupů

 • bezdrátové mikrofony Shure, Audix, AKG, Sennheiser

 • scénické divadelní osvětlení, mix pultu, 24 ks FHR 500

 • scénická efektová světla - scannery i spoty

 • HD video projektor PANASONIC 5500 AnsiL, plátno šíře 320 cm

 • LED panel 60”, tablety APPLE iPAD Air, pc MacBook Pro

Koncert-cimbal
Koncert-Ivo-Kahanek-Stepan-svestka
Tranzan_Mantrovnici_Kalimeta_zima_2020_3

Ubytování až pro 60 hostů

 

Celé centrum Kalimeta je pouze pro Vás a Vaši akci. Jsou Vám k dispozici všechny naše prostory, staňte se součástí našeho aktuálního programu.

Příjemné, klidné a tiché prostředí, místo, kde se budou Vaši klienti a posluchači cítit dobře, kde najdou inspiraci a vnitřní pohodu.

 
Kalimeta-Hotel-postele

Hotelové ubytování

Příjemný a kvalitní spánek v klidném prostředí

Ticho, klid, příjemná atmosféra, pohodlí a zejména nerušený a kvalitní spánek, to jsou synonyma pro ubytování v unikátní stavbě kruhového hotelu KALIMETA.

Vaše pohodlí a zejména klidný spánek je pro nás klíčový. Proto jsme centrum KALIMETA vybavili tím nejlepším pro zdravý a pohodlný spánek. Také se můžete těšit na krásné výhledy z hotelových pokojů do daleké krajiny a na lesy přírodní rezervace soutoku řek Oslavy a Chvojnice. Krásným zážitkem jsou zejména východy a západy Slunce na střešní terase.

Postele

Klidný a zdravý spánek si můžete vychutnat na dřevěných bukových postelích z ukrajinského masivu upravených výhradně přírodními oleji. Jsou osazeny dřevěnými lamelovými rošty.

Matrace

Na dřevěném lamelovém roštu jsou uloženy špičkové italské zdravotní matrace Magniflex, které nesou certifikaci „Zdravotní produkt první kategorie“. Jsou 18 cm vysoké, mají potah z bambusových vláken, jádro složené z 12 cm studené pěny a 4 cm paměťové pěny. Matrace zajišťují optimální podložení Vašeho těla při spánku.

Prodloužené přikrývky

Nejjemnější antibakteriální bavlněné saténové povlečení pro Vaše maximální pohodlí a klidný spánek.

Koupelny

Většina pokojů obsahuje kompletní sociální zařízení obložené krásnými španělskými obklady Pamesa, vybavené ručně vyřezávanými dřevěnými "Slunečními" zrcadly s LED osvětlením.

Vybavení

V každém pokoji najdete pracovní stůl s pohodlnou židlí pro Vaši příjemnou tvůrčí práci. Pokoje jsou vybaveny rychlým připojením k internetu WI-FI i LAN.

Udělejte si radost a dopřejte si nezapomenutelné zážitky

Zpěv ptáků, úžasný výhled do lesů, meditace na kruhové střeše s Květem Života, pozorování východů a západů slunce a noční oblohy plné hvězd s minimem světelného smogu, romantický poslech krásné hudby v kruhovém hudebním sále při svíčkách a plápolajícím ohni ve velkém otevřeném krbu.

Kalimeta - kulata postel.jpg
Kalimeta-Hotel-pokoj
Kalimeta-Hotel-koupelna

Zdravá výživa

 

Láskyplná netradiční gastronomie

Profesionálně vybavená kuchyně nám umožňuje vaření dle nejnovějších a nejmodernějších standardů, zejména pak zdravých a šetrně upravovaných jídel připravovaných s láskou z kvalitních surovin. Těšte se na jedinečné gastronomické zážitky. Přijďte, ochutnejte, relaxujte. Přejeme Vám dobrou chuť.

Všechna jídla, která Vám s Láskou připravíme jsou:

 • vegetariánská a veganská

 • nutričně vyvážená

 • připravována s velkou LÁSKOU a radostí

 • bezlepková, neobsahují rafinovaný cukr, glutamát ani žádné další "zbytečné" látky

Otevírací doba

Restaurace KALIMETA je otevřena během vzdělávacích a kulturních programů pro předem přihlášené účastníky.

Rezervujte si termín Vaší akce ještě dnes. Napište nám. Těšíme se na Vás.

Restaurace4.webp
Kalimeta-restaurace
Kalimeta - vegan.jpg

Kruhová terasa & Květ Života

Korunou hlavní budovy Slunce centra KALIMETA je venkovní kruhová vyhlídková terasa o průměru 14 metrů. Z křišťálu a mramoru na ní září základní symbol posvátné geometrie KVĚT ŽIVOTA, jehož rozměry reflektují aktuální numerologii. Jeden z největších obrazců v Evropě Květ Života je umístěn na střeše hotelu KALIMETA o rozměru 11,7 metrů. Jeho energie je zasílena 144 křišťály umístěnými v přesné fibonačiho vzdálenosti kolem symbolu samotného. Numerologické vazby křišťálů umístěných v symbolu tohoto Květu Života jsou odvozeny od čísla 7 a 21.

Prožijte zde krásné chvíle při pozorování noční oblohy, východů a západů slunce, meditacích, cvičeních a odpočívání. Oslava, svatební obřad nebo narozeninová párty pod širým nebem se stane Vaším nezapomenutelným zážitkem. Na terase jsou dvě výdejní cateringová místa a příjemné ozvučení. Kapacita terasy je přibližně 80 osob.

Co můžete právě Vy zažít na této vyhlídkové plošině?

 • Uspořádat svatební obřad

 • Oslavovat výročí, narozeniny, svátky, promoce, oslavy

 • Relaxovat, odpočívat, meditovat, opalovat se

 • Cvičit jógu, aerobic, taichi

 • Těšit se z východů a západů slunce

 • Pozorovat noční hvězdnou oblohu

 • Poslouchat zpěv ptáků okolní přírody

 • Realizovat setkání, seminář, školení, workshop, čvičení

   

Těšte se a radujte se z krásného místa...

Externí vybavení terasy:

 • ozvučení

 • noční osvětlení

 • 2 cateringová místa s instalacemi • světelná technika (na dotázání)

 • zásuvky 230V/16A, 400V/32A

 • rychlý internet a wifi zdarma

Kalimeta-Kvet-Zivota
Kalimeta-Kvet-Zivota-kruh
Sunset - kvet zivota.jpg

Kam dál?

 

Nahlédněte do světa Kalimeta