top of page

Večeře k oslavě Mezinárodního dne žen
s kapelou Gwalarn

 

Přijďte s námi oslavit mezinárodní svátek všech žen v duchu krásných bretonských a irských písní moravské kapely Gwalarn. Součástí je výborná večeře, lahodný dezert a sklenka exkluzivního vína!

Pátek 08.03.2024 od 17:00

table-setting-2107600_1920 (kopie).jpg

O kapele

 

Gwalarn je kapela, která působí na hudební scéně již více než dvacet let. Původně byl její repertoár založen na bretonských písních, zpívaných jak v bretonštině, tak ve francouzštině. Postupně se ale obohatil o jednotlivé vlastní autorské písně, ve kterých můžeme nalézt stopy různých žánrů, rockem počínaje a jazzem konče. Kapela se, s jistou výhradou, pohybuje na ostří zařaditelnosti k wordmusic.


Kapela hraje ve složení Antonín Bukovský (houslista, zpěvák, textař a etnograf působící na hudební scéně několik desetiletí, působí ve skupinách Prespoľan a Musica Balkanika), Libor “Mikeš” Mikoška (kytarista a zpěvák, který je již v hudebních kruzích považován za legendu, je duší rocker a tuto vášeň vkládá do malebných Bretoňských a Keltských písní, působí v kapelách Lidoop a Zadáci), Milan “Maxla” Trnka (kontrabasista a zpěvák, který přinesl do kapely další zvukový a rytmický rozměr, který podpořil zvukomalebný projev tělesa) a Ladislav Muroň (fenomenální hráč na příčnou flétnu, který zaměnil post hosta za stálého člena kapely).


O setkání

 

Příjemné posezení v nádherných prostorech hudební restaurace KALIMETA se skvělou večeří, dezertem a oranžovým vínem Vám jistě zvedne náladu. Celým večerem Vás budou provázet bretonské a irské písně sympaťáků z kapely Gwalarn, kteří se postarají o skvělou zábavu.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

• Parkování je možné zdarma přímo u centra KALIMETA.

• Příjezd na místo je možný v pátek 8. března 2024 od 17:00 hodin, kdy bude otevřen hlavní sál.

• Kapela Gwalarn začíná hrát v 17:30 hodin.

• Od 18:30 hodin se podává večeře s dezertem a přípitkem.

• Po večeři od 19:30 hodin pokračuje koncert kapely Gwalarn do cca 20:30 hodin.

CO SI VZÍT S SEBOU

• dobrou náladu

bottom of page