Pro Vás

Srdečně Vás zveme do příjemného, klidného a energeticky zajímavého 

prostředí centra KALIMETA v blízkosti lesa a krásné přírody.

​Nabízíme výjimečné zázemí pro semináře, koncerty, firemní i přátelská setkání.

04_Kalimeta_dron.jpg

Centrum KALIMETA nabízí

 

Jedinečné setkání v unikátním prostoru

Prostor Kalimeta je tvořen ze dvou částí - budovy Slunce a Měsíce. Hlavní budova Slunce má 3 patra a obsahuje sál s pódiem, jídelní část, hotelové pokoje a terasu s Květem Života s vyhlídkou. Druhá budova Měsíce poskytuje zázemí pro saunu, masérnu a několik bezbariérových pokojů pro hosty.  

Kapacita sálu včetně stolů je až 121 účastníků, celkový počet lůžek je 60. Skvělý spánek a klidný odpočinek Vám nabízí luxusně zařízené dvou a třílůžkové hotelové pokoje. K dispozici je sauna i masérna. Vaříme veganská zdravá jídla, zajišťujeme catering dle domluvy a vašich potřeb a pořádáme akce bez alkoholu. V rámci pořádané akce je centrum KALIMETA pouze pro Vás a Vaše hosty. 

Kalimeta - kulata postel.jpg
foto lesa Kalimeta_web.jpg
Koncert-Ivo-Kahanek-03
 

KALIMETA je otevřena všem účastníkům v rámci koncertů, přednášek, seminářů nebo jiných akcí po předchozí registraci. Tento prostor a náš přátelský přístup přináší hostům uvolnění, inspiraci, zklidnění, radost i hravost. U vybraných seminářů a regeneračních pobytů je možnost využití sauny a masážních služeb. Galerii fotek a více informací o našem prostoru a okolní přírodě naleznete níže.

Při těchto příležitostech nás lze navštívit:

 • Koncerty, přednášky, semináře, které najdete zde v programu

 • Dny otevřených "SRDCÍ"

Pro pořadatele, umělce, firmy

Nabízíme Vám individuální přístup a unikátní prostor vybavený špičkovou technikou, který je v dostupnosti velkých měst a zároveň i v těsné blízkosti přírodní rezervace krásných lesů a řek. Našimi hodnotami jsou otevřenost, upřímnost, lidský a přátelský přístup.

 

Vycházíme maximálně vstříc potřebám organizátorů a tento prostor je vhodný pro různé typy akcí. Zároveň si ale vybíráme, jaké akce jsou s námi v souladu a které zde umožníme. Proto nás prosím vždy kontaktujte nejlépe telefonicky, případně nám napište email a my Vám zavoláme nazpět. Stejně tak i cenové poptávky řešíme individuálně. 

Veškeré důležité informace naleznete na této stránce níže včetně přímých odkazů do galerie nebo na stránku o technickém vybavení. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a společné tvoření ♥

Co Vám nabízíme:

 • Individuální a přátelský přístup

 • Jedinečnou kruhovou budovu postavenou v souladu s Feng-Shui 

 • Netradiční hudební koncept pro pořádání firemních akcí a setkání 

 • Kruhový sál pro semináře, koncerty, školení, přednášky, přátelská setkání...

 • Pódium ve tvaru Vesica Piscis a koncertní křídlo Steinway & Sons

 • Velkoformátový projektor, divadelní osvětlení, scénické ozvučení - viz. technické vybavení

 • Profesionální služby zvukaře, osvětlovače i fotografky

 • Kapacita sálu včetně stolů 121 účastníků, při divadelním rozložení až 221 účastníků

 • Celkem 20 hotelových pokojů s kapacitou 60 lůžek

 • Zdravé jídlo připravené s úctou a láskou (catering nebo plná penze)

 • Unikátní kruhovou terasu se symbolem Květu Života - Flower of Life

 • Sauna a masérské služby

Pro účastníky akcí

 

Sál pro semináře a živé hudební produkce

Tento kruhový multifunkční sál lze přizpůsobit pro různé typy akcí, koncertů, seminářů i firemních prezentací. Akusticky skvěle vytlumený sál je vybavený profesionální digitální zvukovou, světelnou i projekční technikou a jeho součástí je také pódium ve tvaru Vesica Piscis. Díky unikátní mobilní stěně je možno sál rozdělit na dvě poloviny. Umístění sálu je v přízemí budovy Slunce a přístup je plně bezbariérový. Na pódiu stojí zvukový skvost - koncertní piano STEINWAY & SONS z limitované série Sunburst Collection. Přijďte si poslechnout krásnou hudbu v akusticky vyladěném prostoru.

Kalimeta - Pohled do salu.jpg

Informace o sálu a možnosti jeho využití:

 • Hudba: koncerty, muzikoterapie, soustředění sborů, orchestrů a hudebních kapel

 • Akce: semináře, jógové kurzy, intuitivní tance, divadelní vystoupení, projekce filmů, přátelská i firemní setkání 

 • Kapacita sálu včetně stolů 121 účastníků, při divadelním rozložení až 221 účastníků

 • Pódium ve tvaru Vesica Piscis 

 • Koncertní piano STEINWAY & SONS model B-211, limitované série Sunburst Collection

 • Profesionální služby zvukaře, osvětlovače i fotografky

 • Hudební restaurace s velkým otevřeným krbem

 • Špičkové technické vybavení pro koncerty i firemní setkání - více informací o vybavení zde

 • Bezbariérový přístup do sálu, celková velikost sálu je 250 m2

 • Velkoformátový projektor a pláno 3x2 metry

Kruhová terasa & Květ Života

Korunou hlavní budovy Slunce je venkovní vyhlídková terasa o průměru 14 metrů. Díky zručnosti stavitelů na této terase září do prostoru základní symbol posvátné geometrie - KVĚT ŽIVOTA (Flower of Life). Jeho energie je zesílena 144 křišťály umístěnými v přesné fibonacciho vzdálenosti kolem symbolu samotného. Numerologické vazby křišťálů umístěných v symbolu tohoto Květu Života jsou odvozeny od čísla 7 a 21.

Kalimeta-Kvet-Zivota-pohled

Na terase můžete prožít krásné chvíle při pozorování východů a západů slunce, meditacích, cvičeních i odpočinku. Jakákoliv činnost na terase se stane Vaším nezapomenutelným zážitkem. Na terase jsou dvě výdejní cateringová místa a příjemné ozvučení, které lze bezdrátově ovládat (viz. odkaz na stránku o technickém vybavení). Kapacita terasy je přibližně 70 osob. Díky vhodnému umístění centra Kalimeta mimo velká města lze večer pozorovat výjimečně zářivou noční oblohu. 

Co můžete zažít na terase s Květem Života:

 • Těšit se z východů a západů slunce 

 • Cvičit jógu, aerobic, taichi

 • Uspořádat setkání, seminář nebo jedinečnou oslavu

 • Poslouchat zpěv ptáků okolní přírody

 • Relaxovat, odpočívat, meditovat, opalovat se

 • Pozorovat noční hvězdnou oblohu

Kalimeta-Kvet-Zivota
Kalimeta-Kvet-Zivota-kruh
Sunset - kvet zivota.jpg

Ubytování až pro 60 hostů

„Kvalitní, hluboký a nerušený spánek je častým přínosem pro naše hosty, o kterém pravidelně slyšíme z nadšených referencí. Vážíme si toho a jsme rádi, že naši hosté to opakovaně oceňují.“ Celé centrum KALIMETA je pouze pro Vás a Vaši akci. Jsou Vám k dispozici všechny naše prostory. Příjemné, klidné a tiché prostředí, kde pocítíte vnitřní pohodu a inspiraci.

Kalimeta-Hotel-postele

Hotelové ubytování

Příjemný a kvalitní spánek v klidném prostředí

Ticho, klid, příjemná atmosféra, pohodlí a zejména nerušený a kvalitní spánek, to jsou synonyma pro ubytování v unikátní stavbě kruhového hotelu KALIMETA.

Vaše pohodlí a zejména klidný spánek je pro nás klíčový. Proto jsme centrum KALIMETA vybavili tím nejlepším pro zdravý a pohodlný spánek. Také se můžete těšit na krásné výhledy z hotelových pokojů do daleké krajiny a na lesy přírodní rezervace soutoku řek Oslavy a Chvojnice. Krásným zážitkem jsou zejména východy a západy Slunce na střešní terase.

Postele

Klidný a zdravý spánek si můžete vychutnat na dřevěných bukových postelích z ukrajinského masivu upravených výhradně přírodními oleji. Jsou osazeny dřevěnými lamelovými rošty.

Matrace

Na dřevěném lamelovém roštu jsou uloženy špičkové italské zdravotní matrace Magniflex, které nesou certifikaci „Zdravotní produkt první kategorie“. Jsou 18 cm vysoké, mají potah z bambusových vláken, jádro složené z 12 cm studené pěny a 4 cm paměťové pěny. Matrace zajišťují optimální podložení Vašeho těla při spánku.

Prodloužené přikrývky

Nejjemnější antibakteriální bavlněné saténové povlečení pro Vaše maximální pohodlí a klidný spánek.

Koupelny

Většina pokojů obsahuje kompletní sociální zařízení obložené krásnými španělskými obklady Pamesa, vybavené ručně vyřezávanými dřevěnými "Slunečními" zrcadly s LED osvětlením.

Vybavení

V každém pokoji najdete pracovní stůl s pohodlnou židlí pro Vaši příjemnou tvůrčí práci. Pokoje jsou vybaveny rychlým připojením k internetu WI-FI i LAN.

Udělejte si radost a dopřejte si nezapomenutelné zážitky

Zpěv ptáků, úžasný výhled do lesů, meditace na kruhové střeše s Květem Života, pozorování východů a západů slunce a noční oblohy plné hvězd s minimem světelného smogu, romantický poslech krásné hudby v kruhovém hudebním sále při svíčkách a plápolajícím ohni ve velkém otevřeném krbu.

Kalimeta - kulata postel.jpg
Kalimeta-Hotel-pokoj
Kalimeta-Hotel-koupelna

Zdravá výživa

 

Láskyplná netradiční gastronomie

Profesionálně vybavená kuchyně nám umožňuje vaření dle nejnovějších a nejmodernějších standardů, zejména pak zdravých a šetrně upravovaných jídel připravovaných s láskou z kvalitních surovin. Těšte se na jedinečné gastronomické zážitky. Přijďte, ochutnejte, relaxujte. Přejeme Vám dobrou chuť.

Všechna jídla, která Vám s Láskou připravíme jsou:

 • vegetariánská a veganská

 • nutričně vyvážená

 • připravována s velkou LÁSKOU a radostí

 • neobsahují rafinovaný cukr, glutamát ani žádné další "zbytečné" látky.

Restaurace4.webp
Kalimeta-restaurace
Kalimeta - vegan.jpg

Nakoukněte k nám do galerie...

 

Nahlédněte do světa Kalimeta