top of page

Jarní workshop RAW stravy
s Jitkou Adamovou

 

První z cyklu čtyř raw workshopů dle ročních období.

Zažijte jedinečný jarní víkend, kde se společně ponoříme do tajů raw stravy v jarním období a jejích přínosů pro naši vitalitu a zdraví. Od pátečního večera až do nedělního odpoledne budete objevovat nové chutě, učit se připravovat výživná raw jídla a sdílet zkušenosti s ostatními účastníky. 

 

Pátek 15.03.2024 - Neděle 17.03.2024​

393086918_673963808135937_7492974691683075764_n.jpg

O Jitce Adamové

 

Jitka Adamová je raw food mentorka a průvodkyně, která se již více než 15 let specializuje na podporu žen v jejich cestě za vnitřní transformací a objevováním skrytého potenciálu. Věří, že každá žena má v sobě nevyčerpatelný zdroj životní energie a cílem Jitky je pomoci ženám tento zdroj nalézt, osvobodit a využít pro pozitivní změny v jejich životě. Jitčina cesta začala před lety, kdy se sama potýkala s vlastními nefunkčními vzorci a hledala cestu k lepšímu zdraví a vědomějšímu životnímu stylu. Skrze osobní transformaci a získané vzdělání v oblasti výživy, psychologie a osobního rozvoje objevila svou vášeň pro mentoring a podporu ostatních žen.
Jitčiny metody kombinují holistický přístup k wellness, včetně stravování zaměřeného na syrovou a živou stravu, s praktikami pro osobní rozvoj, jako je meditace, mindfulness, a práce s emocemi. 

„Rozumím tomu, že nefunkční vzorce a blokace často pramení z nezpracovaných emocí a omezených přesvědčení, a proto se zaměřuji na jejich odhalení a transformaci. Mým posláním je inspirovat a povzbuzovat ženy na jejich cestě za sebepoznáním a sebeláskou. Své klientky učím, jak propojit tělo, mysl a ducha, aby mohly žít vyváženě a naplněně. Sdílím s nimi nástroje a strategie, jak se zbavit omezujících vzorců a jak načerpat novou energii z přírodních a čistých zdrojů.“


O workshopu

Tento workshop je vhodný pro všechny, kteří chtějí prohloubit své znalosti o raw veganství, chtějí začít se zdravějším životním stylem, nebo si jen přejí strávit inspirativní víkend ve společnosti podobně smýšlejících lidí. 
Čeká vás víkend plný zážitků, nových zkušeností, lahodných chutí, legrace, sdílení, poznání, nových přátelství a čisté láskyplné energie.
Naučíte se jak snadno připravovat chutnou a výživnou raw stravu. Pochopíte výhody raw stravy pro zdraví a vitalitu. Naučíte se techniky fermentace a výroby raw mlék a sýrů. Získáte tipy pro vytvoření vyváženého raw jídelníčku a jak začlenit raw stravu do svého života bez ohledu na rušný harmonogram.
Na víkendovém workshopu si můžete zakoupit Jitčinu knížku nejen s recepty, ale i s obsáhlou teorií, která vám pomůže na cestě vaší změny. 
Budete odjíždět s novými dovednostmi v přípravě raw pokrmů a lepším pochopením vlastního těla a jeho potřeb. Získáte nová přátelství a kontakty z raw vegan komunity a především motivaci a inspiraci si zdravý životní styl udržet.
Připojte se k nám a prožijte víkend, který vám otevře dveře k novým možnostem a cestám ke zdraví, štěstí a kráse.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

  • Příjezd na místo je možný v pátek 15. března 2024 od 18 hodin, kdy bude otevřen hlavní sál.

  • Parkování je možné zdarma přímo u centra KALIMETA.

  • Součástí vstupenky je víkendový workshop s Jitkou Adamovou, celodenní raw strava a pitný režim po dobu konání workshopu, ubytování v překrásných prostorách hotelu KALIMETA, kde si v luxusních pokojích odpočinete.

CO SI VZÍT S SEBOU

• poznámkový blok a psací potřeby,

• dobrou náladu​.

bottom of page