top of page

Firedancing víkend

 

Firewalking neboli chůze po žhavých uhlících je jedinečnou zkušeností.
Jde o účinnou metodu pozitivního nabourání stereotypů všedního života. Přinutí vás vystoupit z komfortní zóny. Objevit a překročit svoje uměle vytvořené hranice. Překonat svůj vlastní strach. Dokázat a zažít něco, čemu mozek nevěří, ale tělo hravě dokáže.

Pátek 24.05.2024 - Neděle 26.05.2024

3C4A0544-Enhanced-NR (kopie).png

O osobnosti

 

Ing. Ivo Janeček je osobní a týmový kouč, který vede od roku 1999 kurzy osobního rozvoje pro veřejnost a motivační týmové semináře pro pracovní týmy. Mezi jeho specializaci patří přechod po žhavých uhlících, přes které za 20 let praxe převedl tisíce lidí a desítky pracovních týmů. Působí v Česku i na Slovensku.

“Věřím, že pokud se naučíme důvěřovat svým snům a přáním, dokážeme si je vyplnit. To, co považujeme za pravděpodobné, není vždy to, co je doopravdy možné. Ve skutečnosti dokážeme mnohem více, než si myslíme.

Nedávám recepty na úspěch ani na štěstí. Žádné univerzální návody stejně neexistují. Na svých kurzech využívám pouze takové techniky, které umožňují přímé prožití vlastní jedinečné zkušenosti.”


O Firewalkingu

 

Firewalking neboli chůze po žhavých uhlících je jedinečnou zkušeností. Jde o účinnou metodu pozitivního nabourání stereotypů všedního života. Přinutí vás vystoupit z komfortní zóny. Objevit a překročit svoje uměle vytvořené hranice. Překonat svůj vlastní strach. Dokázat a zažít něco, čemu mozek nevěří, ale tělo hravě dokáže.
 

PROGRAM

  • Pátek 24.5.2024 (21:00 - 23:00 hodin)

FRACTAL LIVE DANCE - vědomý tanec s projekcí speciálně pro tuto akci vytvořených fraktálových video smyček, které aktivně reagují na hudbu.

  • Sobota 25.5.2024 (08:00 - 09:00 hodin)

Pro prvních 20 přihlášených účastníků s dvoudenní vstupenkou taneční meditace NO DIMENSION na terase.

  • Sobota 25.5.2024 (19:00 - 22:00 hodin)

Světová premiéra ECSTATIC FIREDANCING. Je to moderní taneční rituál, během kterého účastníci prožijí vášeň, hloubku i hluboké propojení. Spojení 25 let zkušeností ing. Iva Janečka s firewalkingem, šamanskými technikami, tradicí tance na uhlících bulharských nestinarů, Ivův dar práce s hudbou, atd.

  • Neděle 26.5.2024 (08:00 - 09:00 hodin)

Taneční meditace NO DIMENSION na louce.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

• Příjezd na místo je možný v pátek 24. května 2024 od 17 hodin.

• Parkování je možné zdarma přímo u centra KALIMETA.

• Program probíhá od pátku do neděle. Během soboty je možná turistika v okolí, relax v prostorách centra Kalimeta, neformální setkávání. 

CO SI VZÍT S SEBOU

• dobrou náladu

bottom of page