Beata01.jpg

koncert | Beata Hlavenková

BEATA HLAVENKOVÁ

Předvánoční koncert nejen koled z alba Bethlehem

Na koncertě zazní skladby z alb Theodoros, Scintilla, předvánoční náladu přinesou Beatiny úpravy koled z alba Bethlehem a zazní též zhudebněné básně Bohuslava Reynka a dalších.

PÁ 14. 12. 2018 19:00 | Vstupné dobrovolné

 

KALIMETA & STEINWAY uvádí koncert

BEATY HLAVENKOVÉ

Čeká nás skvělý předvánoční koncert, v rámci kterého přednese jedinečná a velmi výrazná česká muzikantka Beata Hlavenková průřez svou tvorbou včetně vánočních koled z alba Bethlehem a zhudebněných básní Bohuslava Reynka.

 

Jedná se o další ze série hudebních pořadů. Pořady jsou věnovány jazzu, soulu, gospelu, folk-rocku, vážné hudbě, world music a dalším často méně tradičním směrům. Koncertní piáno Steinway & Sons Sunburst Collection doprovází jednotlivce, kapely, orchestry, sbory a jiná netradiční hudební tělesa a seskupení.

Vychutnáme si krásnou hudbu, zdravé jídlo a výborné pití • prosíme o včasný příchod - začínáme přesně • vstupné dobrovolné • nutná rezervace předem

Beata_Hlavenkova_Kalimeta_v2.jpg

Beata Hlavenková

(1978, Vendryně), zpívající pianistka, skladatelka, aranžérka a producentka je jednou z nejvýraznějších muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem. Na kontě má 4 vlastní autorská alba (Joy For Joel, Theodoros, Scintilla, Bethlehem) a prestižní hudební ceny. Spolupracuje s českými i světovými muzikanty. Mezi nejplodnější patří spolupráce s Lenkou Dusilovou (Eternal Seekers, Baromantika). Skládá hudbu pro film (Dukla61 - D. Ondříček) a divadlo (např.Flow s VerTeDance a J. Havelkou), aranžuje písně pro velký symfonický orchestr (Iva Bitová – Zvon), věnuje se i tvorbě pro děti (např. Pišlické příběhy). Od 2005 vyučuje na NYU v Praze, v minulosti též na Jamu.  Hlavenková vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě a Masters of Music na University of Massachusetts.

 

KALIMETA

HOTEL KALIMETA

Ticho. Čistota. Jednoduchost. Uklidňující atmosféra.

Kruhová hudební restaurace hotelu KALIMETA nad obcí KUROSLEPY

Nutričně vyvážená veganská strava. Bez lepku.

Profesionální zvuková, světelná a projekční technika.