top of page

Probuzení se do síly živosti svého srdce

 

Na celodenním setkání poznáte sílu své vlastní existence. Zkušený průvodce Roman Slabyhoud tímto otevírá úžasnou příležitost pro každého, kdo chce započít skutečnou změnu ve svém životě, žít v novém vědomí, do kterého se postupně každý z nás probouzí z námi vytvořených omezení. 

Sobota 23.03.2024 od 08:00

roman-slabyhoud-probuzeni-se-do-sily-zivosti-sveho-srdce.jpg

O osobnosti

 

Roman Slabyhoud se od roku 2000, kdy se mu velmi silně otevřelo vědomí čistou cestou, věnuje probouzení ve vědomí sama sebe. Nikdy předtím se nezajímal o nic podobného. Nevěděl nic o meditacích, vědomí a vibracích naší energie. Je průvodcem setkání sama se sebou. Pořádá školy, ve kterých můžete, pokud si to dovolíte, vstoupit do svobody tvoření a nezávislosti na komkoliv, kdo něco víc vidí, vnímá, má více přístupů... Vše si pak dokážete vyvážit ve svém těle do rovnováhy a živosti, v sobě i ve fyzické realitě. Roman také pořádá ceremonie silného fyzického prožitku sama sebe skrze tělo. Jeho osobní záměr je: "oživení našich božských schopností" a to probuzením se v pravdě našeho srdce.

Smyslem je vrátit se k sobě domů do svobody, tvoření v lehkosti, snadnosti, radosti a lásce, protože:

láska dává život, ne živoření,
lehkost a snadnost tvoření je svoboda,
hojnost je lehkost svobodného tvoření na všech úrovní naší existence,
radost, hravost a láska jsou zdravím a harmonií.


O setkání

 

Na celodenním setkání poznáte sílu své vlastní existence. Zkušený průvodce Roman Slabyhoud tímto otevírá úžasnou příležitost pro každého, kdo chce započít skutečnou změnu ve svém životě, žít v novém vědomí, do kterého se postupně každý z nás probouzí z námi vytvořených omezení.

V první části budete provedeni setkáním se silou své existence, a to vlastní zkušeností a fyzickým prožitkem. Tento proces probouzení bude aktivován božím dechem přítomnosti. Za rytmu šamanského bubnu, hudby a zpěvu bude docházet k oživování vašich srdcí. Vysoká intenzita proudění vibrací automaticky uvolní vaše omezení. Je to setkání se skutečným domovem a tvořením reality zcela jiným způsobem, než doposud znáte.

 

Ve druhé části se seznámíte se „Zdrojovým léčením“, neboli uvolněním vašich limitů, srovnáním všeho vychýleného, co si nyní dovolíte srovnat. Vysoká intenzita proudění síly (vibrací) vašeho vědomí ve fyzickém těle automaticky uvolní jakékoliv zúžení a překážky. Intenzivní síla proudění narovná vaše tělo do původního nastavení.

Společně s Romanem se podíváte na změny, které proběhly a jak s nimi pracovat. Ukážete si, jak funguje tvoření reality v lehkosti a snadnosti a jaké jsou vědomé nástroje pro fyzické tvoření naší svobodnou volbou.


Je to prostor kde zázraky přestávají být zázraky.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

• Parkování je možné zdarma přímo u centra KALIMETA.

• Příjezd na místo je možný v sobotu 23. března 2024 v 08:00 hod, kdy bude otevřen hlavní sál a připraveno malé občerstvení.

• Součástí vstupenky je vynikající veganský oběd a večeře.

• Konec setkání proběhne v sobotu 23. března 2024 přibližně v 18:00.

• Návštěvník, který si objednal a zaplatil ubytování v hotelovém pokoji se přemístí spát do pokoje.

• Ubytování na hotelovém pokoji není zahrnuto v ceně vstupenky, je možné si jej objednat samostatně.

CO SI VZÍT S SEBOU

• pohodlnou karimatku nebo měkkou podložku

• polštářek a deku

• dobrou náladu

bottom of page